2020 Women´s EHF EURO
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
5.6.2012 otevřeno: 2325 x

Na Jíchu a spol. do Pardubic vlaky Českých drah ZDARMA!

Přinášíme UPRAVENÉ A DOPLNĚNÉ informace k výjimečné možnosti cestovat bezplatně na utkání české házenkářské reprezentace proti Rusku! Se zakoupením vstupenky na tento duel získáte díky dohodě ČSH a ČD zpáteční jízdenku z celé republiky ZDARMA!

Vstupenky jsou v prodeji od 20. dubna na portále společnosti TICKETSTREAM a ve všech kamenných pobočkách tohoto distributora. Informace o předprodeji vstupenek naleznete ZDE.

 

Jak jsme Vás již informovali, přichystali jsme pro Vás za spolupráce s Českými dráhami jedinečnou možnost využít výborné polohy pardubického železničního uzlu – přijeďte zdarma vlakem z Moravy i různých koutů Čech podpořit naše hráče!

 

Ptáte se, jak využít možnosti cestovat na utkání a zpět zdarma? Není to nic složitého!

 

  1. V první řadě si objednejte a vyzvedněte vstupenku na zápas Česká republika – Rusko. Informace o předprodeji vstupenek naleznete ZDE.

 

  1. Na den utkání si vyhledejte pro Vás výhodný spoj Českých drah. Ideálním přímo na webových stránkách dopravce, tedy ČD.

 

  1. Přijďte na některou z nádražních pokladen ČD a požádejte o výdej speciální zpáteční jízdenky na házenkářské utkání Česká republika – Rusko. Jízdenky si tedy můžete vyzvednout s předstihem, podle informací od dopravce již od 12. června!

 

  1. Při kontrole jízdních dokladů ve vlaku ČD se prokažte touto speciální jízdenkou a zároveň vstupenkou na utkání Česká republika – Rusko.

 

  1. Stejnými doklady se prokažte na zpáteční cestě.

 

Jednoduché, viďte. Přesto Vás UPOZORŇUJEME na několik podstatných informací!

  

  1. Akce platí výhradně na vlaky Českých drah (sledujte již při vyhledávání Vašeho spoje, proto doporučujeme vyhledat jej přímo na stránkách ČD).

 

  1. Průvodčímu se ve vlaku musíte prokázat oběma zmíněnými doklady - tedy jak speciální jízdenkou, kterou jste získali na jedné z nádražních pokladen Českých drah, tak vstupenkou na utkání ČR – RUS!

 Platí to i pro zpáteční cestu, proto se po utkání nezbavujte vstupenky a vyvarujte se ztráty jednoho z dokladů!

  1. Akce platí ve vozech II. třídy.
  2. Zpáteční jízdenka je platná pouze pro den utkání, tedy sobotu 16. června 2012.
  3. Tato speciální zpáteční jízdenka platí i ve vlacích SC Pendolino! Je však nutné dokoupit povinnou místenku v ceně 70 až 200 Kč (záleží na konkrétním spoji).

 Na základě Vašich dotazů rovněž doplňujeme a zdůrazňujeme:

 

1. Tato speciální jízdenka na házenkářský duekl vlaky ČD je zpáteční!

Nelze tak na ní například přicestovat z Brna a po utkání na tutéž jízdenku zamířit do Prahy.

2. Tato jízdenka Vás nijak neomezuje k objednání místenky.

Ve vlacích SC Pendolino je to povinnost, v dalších spojích je pak zakoupení místenky na Vašem uvážení.