EURO 2018
EURO  2018
Global Collect
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
3.6.2012 otevřeno: 1338 x

Do Pardubic se vyplatí vyrazit s předstihem!

Přijeďte se navnadit na klíčové utkání kvalifikace o MS 2013! Připraven pro Vás bude 16. června program přímo před ČEZ Arénou, ale také zajímavé slevové akce ve městě Pardubice.

 

Zábava bude v den utkání startovat v Pardubicích již po poledni, kdy se před ČEZ Arénou otevřou stánky s občerstvením a velkým pivním stanem. Připraveny budou tematické házenkářské soutěže a o zábavu se budou starat moderátoři rádia Černá Hora, které je jedním z mediálních partnerů kvalifikačního duelu. Partnerem této akce bude rovněž pivovar Holba, který vzhledem k termínu a času utkání bude čepovat pěnový mok za symbolickou cenu 16 Kč (utkání startuje 16. 6. v 16.00 hod.).


Vedle toho budou mít držitelé platných vstupenek na házenkářský duel možnost v den jeho konání navštívit s 50 % slevou expozice Východočeského muzea, které sídlí v areálu pardubického zámku. Ten je od ČEZ Arény vzdálen cca 10 min chůze Tyršovými sady a kromě jedinečného prostředí renesanční památky uprostřed zeleně láká hned několika výstavami. Více informací o Východočeském muzeu naleznete na www.vcm.cz
 

Využijte vlakové dopravy ZDARMA a přijeďte podpořit české reprezentanty v boji proti Rusku! Shlédněte na vlastní oči aktuální vítěze evropských pohárů, v čele s Filipem Jíchou a v neposlední řadě si užijte společně s házenkářskou komunitou atmosféru východočeského krajského města!