EURO 2018
EURO  2018
Global Collect
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
31.5.2012 otevřeno: 1402 x

Češi se s pardubickou ČEZ Arénou seznámí veřejným tréninkem

Navštivte místo konání duelu Česká republika – Rusko a využijte jedinečné možnosti spatřit při tréninku házenkářskou reprezentaci v čele s Filipem Jíchou!

První trénink českých házenkářů, který je naplánovaný na podvečer v úterý 12. června, bude veřejný. Pro všechny návštěvníky mladší 18 let je navíc připraven speciální dárek!

 

Pokud jste z pardubického regionu, přijďte se již před utkáním seznámit s prostředím hokejové ČEZArény v netradiční roli hostitele vrcholné házenkářské akce a využijte možnost spatřit na vlastní oči při tréninku české házenkáře, kteří v letošní sezóně dokazovali na klubové scéně i v reprezentačním dresu, že patří mezi nejlepší světové hráče.

 

Poznejte atmosféru tréninku národního mužstva a odneste si věcný dar! Foto: A. Wipf

 

Ve výběru pochopitelně nebudou chybět čerství vítězové Ligy Mistrů z THW Kiel, Filip Jícha a Daniel Kubeš, brankář Füchse Berlin Petr Štochl, reprezentační navrátilec a „enfant terrible“ české házené Tomáš Řezníček nebo konečně doléčený střelec Pavel Horák, který výrazně přispěl k triumfu Göppingenu v Poháru EHF (obdoba fotbalové Evropské ligy).

 

Přesný čas tréninku a základní pravidla pro návštěvníky a novináře Vám sdělíme v následujících dnech na serveru www.chf.cz v sekci "Reprezentace".