EHF EURO 2020
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.1.2012 otevřeno: 1495 x

Posílejte české reprezentaci své dotazy přímo do Srbska - tentokrát pro Martina Galiu!

Rozhodli jste o dalších respondentech fanouškovské ankety.Ve hře jsou i nadále věcné výhry od firmy Hummel.

V hlasování, které probíhalo na webu CHF.cz a dále na facebookových stránkách Českého svazu házené a fanouškovské stránce zřízené k EURU 2012,  jste si jako další  cíl Vašich otázek jednoznačně vybrali Martina Galiu. Vzhledem k tomu, že také David Juříček získal téměř třetinu Vašich hlasů, bude v anketě Galiovým nástupcem.

O dalších jménech rozhodněte opět hlasováním do ankety na výše zmíněných odkazech. Vybírat tentokrát můžete ze třech hráčů (Petr Štochl, Jan Filip a Tomáš Sklenák) a dvou členů realizačního týmu (fyzioterapeut a masér Milan Sikora + asistent trenéra Jiří Mika).

Dotazy na Martina Galiu zasílejte do nedělní 20. hodiny (tedy možno i po duelu s Němci) na emailovou adresu dotazy.chf@gmail.com

Další dva dny budete moci posílat otázky pro Davida Juříčka. Hlasování o dalších členech výpravy, kteří Vám budou ochotni odpovídat na zvídavé otázky

Pro oboustrannou spokojenost připomínáme, abyste do mailu s dotazem uvedli rovněž jméno (nebo přezdívku), pod kterou chcete, aby byla Vaše otázka uveřejněna. Pokud tento údaj nebude uveden, bude použita mailová adresa.