EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

14. 12. 2018 17:30 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: 1. semifinále
14. 12. 2018 21:00 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: 2. semifinále
16. 12. 2018 14:00 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: O 3. místo
16. 12. 2018 17:30 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: Finále
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
4.10.2011 otevřeno: 812 x

Výhodné úrazové pojištění nejen pro sportovce

V průběhu minulé sezóny jsme vás informovali o tom, že jedním z významných partnerů Českého svazu házené se stala pojišťovna Triglav. Je nám potěšením oznámit, že díky vzájemné spolupráci teď můžete využít výhodné nabídky v oblasti pojištění.

Jistě jste si všimli, že na našich stránkách (vždy na levé straně nad menu) se objevil interaktivní banner společnosti. Tento banner je pak také součástí onlajnových přenosů (ty najdete na stránce mužů a žen v levé části menu uprostřed). Co znamená, že je banner interaktivní? Po kliknutí na něj se dostanete přímo na speciální stránky určené pro možnost pojištění členů Českého svazu házené.

 

Pojďte si to s námi vyzkoušet! 

  1. klikněte na banner na jednom z výše uvedených míst

  2. vyberte si pojištění Triglav handball, pojištění speciálně určené pro členy ČSH!

  3. Zadejte svoje registrační číslo (najdete na registračním průkazu ČSH, šestimístné číslo)

  4. vyberte si „svoje“ pojištění podle věku – do 15ti let / od 15ti let

  5. a dále již můžete vybírat konkrétní pojištění, které vás zajímá a je pro vás výhodné.

 

V horním menu stránky pak najdete informace o pojištění nebo formulář pro hlášení pojistné události. Samozřejmostí je, že si pojištění prostřednictvím těchto stránek sjednáte on-line přímo od svého počítače, aniž byste museli navštívit specializovanou pobočku pojišťovny. V pravé části stránky pak najdete podrobný návod, jak si pojištění sjednat a veškeré další kontakty. Celá transakce sjednání pojištění potrvá méně než 10 minut. Odeslání návrhu pojistné smlouvy je nezávazné. Pojištění bude zahájeno až datem doručení první platby pojistného.

„Triglav pojišťovna fandí české házené, a proto připravila ve spolupráci s ČSH výhodné úrazové pojištění pro registrované hráče. Úrazové pojištění Triglav Handball bylo sestaveno přímo na míru potřebám dětí a dospělých sportovců,“ odpověděl zástupce pojišťovny Triglav na náš dotaz, proč Triglav vůbec speciální triglav handball pojištění nabízí a dodal: „nebezpečí úrazu při sportu je vysoké, daleko vyšší než při jiných aktivitách každodenního života. Sportovci by se proto měli proti následkům zranění správně chránit. Úrazové pojištění od Triglav pojišťovny poskytuje házenkářům ochranu za velmi výhodných podmínek.“

Zástupce Českého svazu házené, předseda ekonomické a marketingové komise Aleš Kolář pak dodává: „pojištění Triglav Handball se nevztahuje pouze na úrazy vzniklé při sportovní činnosti, ale zaručuje pojistné krytí pro případ úrazu při jakékoliv jiné aktivitě. Pojištěný tak získává ochranu po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Po fotbale jsme pak druhý sport, který nabízí speciální pojištění pro své členy! A nemusí to být jen hráči a hráčky, pojištění se vztahuje i na funkcionáře a další činovníky sdružené ČSH.“

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat Triglav pojišťovnu e-mail:bonuspojisteni@triglav.cz, nebo na telefonu 777 221 185.Jistě jste si všimli, že na našich stránkách (vždy na levé straně nad menu) se objevil interaktivní banner společnosti. Tento banner je pak také součástí onlajnových přenosů (ty najdete na stránce mužů a žen v levé části menu uprostřed). Co znamená, že je banner interaktivní? Po kliknutí na něj se dostanete přímo na speciální stránky určené pro možnost pojištění členů Českého svazu házené.