EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

16. 12. 2018 14:00 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: O 3. místo
16. 12. 2018 17:30 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: Finále
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - TJ Cement Hranice
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
30.5.2011 otevřeno: 1545 x

Filip Jícha představí poprvé v ČR trofej pro Nejlepšího hráče světa! Nenechte si tuto událost ujít!

Hokejový fenomén Jaromír Jágr, fotbalový bojovník Pavel Nedvěd, házenkářský zabiják Filip Jícha! Tři sportovci reprezentují rozličná odvětví, přesto je spojuje obrovský úspěch. Každý byl vyhlášen nejlepším ve svém oboru. Poslední z nich, český házenkář, převzal trofej pro Nejlepšího házenkáře světa při nedávném mistrovství světa a v pondělí 6. června ji poprvé představí fanouškům v České republice.

 

Na tuto ojedinělou akci, která se koná v areálu Břve u Prahy, pak zve samotná hvězda světové házené Filip Jícha: "jsem rád, že se o svůj úspěch mohu podělit alespoň touto formou a to nejen s dětmi, které třeba o házené uvažují jako o náplni volného času." Právě děti, ale i všichni ostatní zájemci, budou mít v pondělí 6. června odpoledne možnost ve sportovním areálu Břve u Prahy vidět tuto prestižní trofej na vlastní oči a bude to vůbec poprvé, co bude možno cenu pro Nejlepšího házenkáře planety vidět v České republice!

Konkrétně se tak stane v pondělí 6. června, kdy v 16:15 absolvuje Filip Jícha půlhodinovou besedu s dětmi. "Jsem zvědavý, jaké otázky budou padat," těší se Jícha na setkání s možnými následovníky. Všichni zájemci budou mít i dostatek prostoru se s českým házenkářem a jeho cenou vyfotografovat. K tomu pak mají všichni unikátní možnost setkat se také s hráči národního týmu žen a mužů, neboť oba výběry budou v tu dobu ve zmiňovaném sportovním areálu také trénovat. Ženy v rámci přípravy na odvetné utkání  o postup na MS 2011 v Brazílii, o kterou se utkají s celkem Černé Hory, muži se budou připravovat na středeční duel kvalifikace o ME 2012 v Srbsku, kdy ve středu na půdě soupeře sehrají utkání proti Řecku.

Součástí netradiční akce bude i exhibiční utkání, ve kterém se mezi sebou střetnou výběry tvořené dvěma hráčkami reprezentace, jedním reprezentantem a zbytek týmu budou tvořit právě děti. "Jde o fajn zpestření závěru sezóny. Navíc věřím, že si z naplánovaného setkání děti odnesou jen ty nejlepší zážitky a třeba je házená chytne," přeje si Jícha. Exhibice pak potrvá 2 x 7 minut.

Celá akce je součástí projektu HÁZEtNÁsBAVÍ, jehož cílem je podpora tradičního sportu v Česku. Součástí akce bude také autogramiáda reprezentantů a reprezentantek a jsou na ni zváni všechny děti i zástupci médií, kteří budou moci vyzpovídat hráče a hráčky národního týmu mužů i žen nebo jejich trenéry.

A kde se celá akce koná? Sportovní areál Břve, Hájecká 1290, 253 01 Hostivice - Břve.