EHF EURO 2020
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.12.2010 otevřeno: 2293 x

Poslední příprava juniorů před kvalifikací na MS

Dnes odpoledne se juniorská reprezentace chlapců naposledy v tomto roce schází k finální přípravě na kvalifikaci na mistrovství světa. To hostí v létě 2011 Řecko.

Český celek odehraje svoji kvalifikační skupinu v Novém Veselí, kde se mu již úspěšně vydařila letošní kvalifikace na červencové ME juniorů na Slovensku. I v lednu tak bude spoléhat na výborné fanoušky domácího klubu, kteří dokázali hráčům vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Kvalifikační boje se konají od 7. do 9. ledna příštího roku a čeští házenkáři v nich budou mít velmi silné soupeře v podobě celků Norska, Velké Británie a Slovinska.

Na hráče čeká v průběhu pěti dnů šest tréninkových jednotek a dvě přípravná utkání s týmem Polska. "Tréninky budou klasicky zaměřeny na tři stěžejní věci - obranný systém, přechod do rychlého útoku a útočný systém. Jedná se o naši poslední přípravu před kvalifikací na mistrovství světa, která bude velice obtížná," uvědomuje si trenér týmu Vojtěch Srba.

Ze zdravotních důvodů mu z nominace vypadli zranění Babák a Škvařil, ze studijních důvodů se omluvil brankář Suchý. "Osa týmu zůstala i přes tato zranění pohromadě a Škvařil by se měl i přes svoji příslušnost k dorostenecké kategorie v konečné nominaci objevit," řekl Srba. O výsledcích přípravných střetnutí vás budeme informovat v příštím týdnu, na přátelská utkání, která se hrají v Zubří a v Rožnově pod Radhoštěm jste všichni srdečně zváni.

 

Nominace týmu na VT + PU s Polskem

brankáři: Adamík Artur (Karviná), Tomáš Janků (Zubří)

hráči: Hanisch Libor, Monczka Marek, Chudoba Radim (Karviná), Hrstka Jakub, Horký Lukáš (Zubří), Vinkelhöfer Petr, Linhart Petr, Květoň Karel (Plzeň), Jelínek Roman (Lovosice), Vaněk Jakub (Eisenach GER), Brož Radim (Hranice), Šůstek David (Nové Veselí/Dukla Praha), Šustáček Matěj (Kopřivnice/Zubří), Kastner Jakub (Dukla Praha)

Trenéři: Vojtěch Srba, Pavel Pauza

 

Program VT + PU

Pondělí 13. prosince

16hodin sraz v Zubří

16:30 – 18:00 TJ

Úterý 14. prosince

10:30 – 12:00 TJ

16:00 – 17:30 TJ

Středa 15. prosince 

10:30 – 12:00 TJ

16:00 – 17:30 TJ

Čtvrtek 16. prosince

10:30 – 12:00 TJ

17:30 (Zubří) PU CZE – POL

Pátek 17. prosince

10:30 (Rožnov p.R.) PU CZE – POL