2020 Women´s EHF EURO
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
16.8.2010 otevřeno: 1369 x

Prodej originálních replik odložen!

Již před časem jsme vám přinesli zprávu, že bude možné si po replikách reprezentačních dresů, které byly nabízeny před ME mužů 2010 v Rakousku, možno v průběhu roku zakoupit také zbrusu nové repliky originálních českých dresů.

Jednalo se o repliky dresů, které používala reprezentace mužů Česka na evropském šampionátu a které byly speciálně vyrobeny pro český trh a české házenkářské fanoušky. Repliky získávali také vylosovaní soutěžící, kteří nám zasílali fotografie do naší soutěže v časopise Handball Plus. Tyto artikly byly na konci července konečně na cestě do Čech a připravovala se tak nabídka vám fanouškům. Bohužel souhrou nešťastných okolností byly repliky zničeny a termín dodání se tak opět prodloužil.

Oficiální informaci ohledně dodání replik nám oznámil přímo Marek Holík, ředitel společnosti INA SPORT spol. s r.o. která je zástupcem značky hummel pro český trh:  "z důvodu dopravní nehody s následným požárem kamionu dopravní společnosti DPD na území Německa před 14 dny, jsme bohužel nuceni o pár týdnů odložit prodej replik dresů národního týmu. Kamion převážel do České republiky zboží  pro naše obchodní zastoupení v celkové hodnotě přes 40 tisíc EUR a část této dodávky tvořily právě tolik očekávané repliky. Jelikož repliky byly vyrobeny speciálně pro český trh, je nutno výrobu zopakovat. Dánská společnost však uvedla, že termín dodání bude velice urychlen a repliky by měly být s předstihem k dispozici před první kvalifikací mužů na ME 2012."

Informace o nabídce replik se samozřejmě dočtete na našich stránkách. Bližší informace o nehodě naleznete zde.

 

Dresy, ve kterých se reprezentace představila na ME 2010 v Rakousku
foto: Alex Wipf