2020 Women´s EHF EURO
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
18.5.2020 otevřeno: 296 x

Házenkář sezóny 2019/2020: On-line oslava házené živě na Facebooku a Youtube

České reprezentanty a reprezentantky už v této sezóně na palubovkách v národním dresu v ostrém souboji neuvidíme, nedohrané zůstaly i boje o titul národního mistra mužů i žen. I přesto ale přinesla házenkářská sezóna spoustu skvělých házenkářských momentů. Pojďme si je společně připomenout a korunovat nejlepší házenkářky a házenkáře letošní sezóny.

 

Loni jsme oslavili vrchol házenkářské sezóny v zaplněné Ostravar Areně v Ostravě. Ocenili jsme házenkářské srdcaře, nejlepší hráče Extraligy a nejlepší házenkářky MOL ligy, seznámili se s talenty roku a s Ivetou Korešovou a Martinem Galiou jsme oslavili jejich triumf v anketě Házenkářka a Házenkář roku.

Letos pandemie vyhnala hráče a hráčky z palubovek a nás fanoušky ke společné oslavě také nepustí. Pojďme si ale házenkářskou oslavu užít jinak. Sice doma, ale přesto spolu.

 

V úterý 9. června ve 20 hodin si u sebe doma nebo spolu se svým týmem užijte slavnostní

on-line galavečer Házenkář sezóny 2019/2020.

 

Na co se můžete těšit?

Čekají vás rozhovory se zajímavými hosty z MOL ligy, STRABAG Rail Extraligy i reprezentačních týmů vedené házenkářským komentátorem Jiřím Kalembou.

Představí se vám nejvýraznější talenty sezóny 2019/2020.

Oceníme nejlepšího hráče STRABAG Rail Extraligy a hráčku MOL ligy.

Vy sami si svým hlasováním ZDE zvolíte nejvýraznější osobnosti STRABAG Rail Extraligy a MOL ligy a během slavnostního galavečera pak vítěze vyhlásíme a vyzpovídáme.

Taky představíme a pokřtíme nový unikátní reprezentační dres, ve kterém budou české týmy nastupovat v příští sezóně na evropském a světovém šampionátu.

A samozřejmě si povykládáme se zajímavými hosty i o netradičním postupu na oba mezinárodní turnaje, o letošním EURU i plánech pro příští sezónu.

Taky si hned zasoutěžíme, a to nejen o nové originální dresy, ale také o další zajímavé ceny v on-line házenkářském kvízu Kahoot!

Řekneme si, co nového bude čekat českou házenou v příští sezóně na domácích palubovkách.

A konečně korunujeme nejúspěšnější házenkářku a nejúspěšnějšího házenkáře sezóny 2019/2020.

 

Kdy? V úterý 9. června 2020 ve 20 hodin.

Kde? On-line na Facebooku Česká Házená/Czech Handball a na Youtube HandballCHF.

 

Součástí galavečera budete i vy!

Vaše video se může stát součástí slavnostní show a unikátní dres vás bude čekat jako odměna.

Zašlete nám přibližně minutové video vás, vaší rodiny nebo vašeho týmu a spoluhráčů, jak se bavíte házenou. Nejde nám o dokumentaci vašeho tréninku, ale o to, jak se (nejen) házenou bavíte, klidně doma, mimo hřiště, v partě, na zahradě nebo na tréninku, když se trenér zrovna nedívá ;-). Provedení se meze nekladou – může se jednat o hudební číslo, animaci, hrané video nebo vtipný sestřih. Originalita, vtip a nápad vyhrávají!

A co? Ta nejlepší videa se stanou součástí celovečerního on-line galavečera, budou odvysílána ve slavnostním programu, během něhož budou oceněni nejlepší házenkáři a házenkářky této sezóny, a jejich autora odměníme novým dresem české reprezentace! Pozor: Bude se jednat o nový unikátní model českého reprezentačního dresu, který bude představen na slavnostním on-line galavečeru a v němž české týmy nastoupí do příští sezóny korunované dvěma šampionáty!

Podmínky soutěžního videa a další pokyny:

- Délka soutěžního videa je cca 1 minuta (v případně hudebního vystoupení může být delší – rozsah 1 písně).
- Video natáčejte na šířku.
- Videa zasílejte přes Úschovnu, Wetransfer nebo Uložto.cz na email soukenikova@chf.cz, aby nedošlo ke snížení kvality videa.
- Videa zasílejte do pondělí 25. května 2020 do 22.00 hodin.
- Nejlepší videa vyberou členové reprezentačních týmů ČR, vítězná videa budou odvysílána ve slavnostním programu Házenkář sezóny 2019/2020 dne 9. června 2020 a jejich autor získá nový dres české reprezentace, na vyžádání může být na dresu vytištěno vlastní jméno dle přání.