EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
15.4.2019 otevřeno: 760 x

Dorostenci se dvakrát utkali s Rakouskem

Dvě střetnutí a dvě porážky. Čeští dorostenečtí reprezentanti se dvakrát poměřili s Rakouskem, v Zubří i v Hollabrunu ale soupeři podlehli.


Dorostenci se po třídenní přípravě v Zubří utkali v tamní ROBE Aréně se soupeřem z Rakouska. Bylo to poprvé od letního B šampionátu, který právě Rakušané ovládli a Češi skončili jimi poražení na druhém místě. Teď měli šanci soupeři v přípravném zápase porážku vrátit a zároveň zjistit, kam se oba týmy od léta posunuly.

 

 

Oba týmy se nejprve střetly v pátek na palubovce v Zubří, k odvetě se pak přesunuli Češi do Hollabrunu. Zároveň to pro tento tým byl poslední herní test v dorostenecké kategorii. „Poslední společný zápas v této kategorii jsme bohužel nevyhráli. V nedělním jsme předvedli lepší výkon než v pátek v Zubří, což dokazuje i konečný výsledek. K lepšímu výsledku však chybělo více důrazu v osobních soubojích, jak v obranné, tak útočné činnosti,“ komentoval obě střetnutí trenér Jiří Hynek a dodal: „Když jsme ubránili nebo se výsledkově dotáhli na soupeře, tak jsme sami sebe srazili dolu technickou chybou či neproměněnou šancí.“

Přesto ocenil nasazení celého výběru. „Utkání jsme odmakali po celých 60 minut. Za to patří hráčům dík,“ poděkoval Hynek.

 

M19 Česká republika – Rakousko 21:29 (10:16)

Mazurek, Krušběrský 2, Škalda, Mizera B., Dojčinovič, Souček, Říha, Grulich, Noworyta, Březina 1, Gregorovič 2, Mizera Š. 1, Očkovič 4, Flajsar R. 2, Flajsra J. 6, Trkovský 2, Musálek 1. Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/0. Vyloučení: 1:3.

 

M19 Rakousko – Česká republika 32:28 (16:14)

Sestava a branky České republiky: Mazurek, Krušberský 3, Škalda 2, Mizera B. 3, Dojčinovič, Souček, Říha, Grulich, Noworyta 2, Březina, Gregorovič, Mizera Š. 1, Očkovič 3, Flajsar R. 2, Flajsar J. 6, Trkovský 4, Musálek.