ČESKO - PORTUGALSKO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
21.1.2019 otevřeno: 1181 x

Dorostenky se sešly na krátkém kontrolním srazu v Nymburce

Tři dny strávily společně v Nymburce dorostenecké reprezentantky. Trenér Michal Červenka se svým týmem prověřil jejich fyzickou připravenost a vyzkoušel i nové hráčky.

„Jaké byly cíle našeho třídenního kontrolního srazu v Nymburce? Zjistit, v jaké pohodě a stavu se nacházejí hráčky, které v průběhu podzimu trápila různě vážná zranění. Jednalo se třeba o Vrbkovou, Kuxovou, Hvozdenskou, Láskovou, Rechovou nebo Roupcovou. Také jsme chtěli dát šanci novým tvářím – třeba Čásové - a motivovat účastnice kempu házenkářských nadějí, který probíhal souběžně s naší akcí. Všechny úkoly jsme splnili,“ shrnul hlavní plány kempu trenér Michal Červenka.

Tým měl na programu pět tréninkových jednotek. „Zaměřili jsme je na systémy naší hry, dostatek času jsme věnovali i regeneraci. Vzhledem ke složení nominace se v jednotlivých tréninkových jednotkách nejednalo o žádné novinky, spíše jsme hráčky znovu aktivovali v zajetých kolejích,“ vysvětlil Červenka.

Zajímavostí a hlavně zpestřením pro hráčky byla přítomnost nejlepších hráček ročníku 2004 - účastnic kempu házenkářských nadějí. „Reprezentantky, vzešlé z posledních dvou kempů, patřily k pilným pozorovatelkám i fanynkám. A na druhou stranu, i jejich tréninkové výkony byly sledovány mnohdy početným publikem,“ dodal s úsměvem Červenka.