EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
10.1.2019 otevřeno: 756 x

Dorostenci se připravovali v Zubří, v měření s domácím extraligovým týmem prohráli 17:21

Po prosincovém turnaji v Merzigu, kde Češi dokráčeli až do finále, pokračoval dorostenecký výběr v přípravě v Zubří. Na Valašsku se tým sešel ve druhém lednovém týdnu a v měření se Zubřím dorostenci prohráli 17:21.

„Po úspěšném turnaji v Merzigu jsme se sešli v krátké době na dalším srazu v Zubří, kde jsme využili podmínky domácího extraligového týmu. V tréninku jsme se zaměřili na herní činnosti a jejich zdokonalování. V útoku především na útočeni do volného prostoru a v obraně pak na součinnosti obránců na pozicích 2-5 a zvýšení agresivity na útočícího hráče s míčem,“ popisoval náplň přípravy trenér dorosteneckého výběru Jiří Hynek.

Ve středu odpoledne nastoupili dorostenci k přípravnému souboji s extraligovým týmem Zubří. „Výsledek (porážka 17:21) přátelského utkání nebyl až tolik důležitý, ale důležité bylo to, jak dokážeme přenést věci z tréninku do zápasu a jak se vyrovnáme s fyzickou převahou soupeře,“ dodal Hynek. Střelecky tým podal vyrovnaný výkon, nejlepším střelcem tak byl jen se třemi brankami Jakub Flajsar.

Tým se znovu sejde na přípravném kempu od 4. do 7. února v Břvích u Prahy.

 

Přípravné utkání:

HC ROBE Zubří – Česká republika M19

Nejvíce branek Zubří: Válek 5, Janíček 3, Hybner 3.

Sestava a branky Zubří: Nolč 2, Krušberský 1, Škalda 2, Sedlák 2, Dojčinovič 1, Říha 2/2, Noworyta, Březina 1, Gregorovič, Očkovič 1, Holubec, Flajsar R. 1, Flajsar J. 3/1, Trkovský, Lefan 1.

Sedmimetrové hody: 3/0 – 2/2. Vyloučení: 1:2. Rozhodčí: Friedel, Kučerka.