EHF EURO 2020
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

26. 05. 2019 10:30 hod. ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 16:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
4.12.2018 otevřeno: 389 x

Budeme bojovat! burcuje před rozhodujícím zápasem Kordovská

„Neubránily jsme hlavně spolupráci s pivotem. Loke nám dělala problém. I v prvním utkání jsme to měly těžké proti Rumunce Pinteaové, ale tam jsem si mohly aspoň říct. Ok, tato pivotka je dvoumetrová. Loke šla na nás hodně dobře a my jsme se s tím nevypořádaly," mrzelo po zápase proti Norsku spojku Kamilu Kordovskou.

 

Rozhodla efektivita v zakončení a nabalující se nervozita v útoku?

Hodně velký problém byl v útoku, v tom proměňování šancí. Ale ještě větší problém v obraně. Hlavně v prvním poločase jsme dostaly hrozně moc branek. Prohrály jsem zápas v prvním poločase, kdy jsme neubránily spolupráci s pivotem, která nám dělala problém. To, že se pak nedařilo v útoku, už je věc druhá. Špatný.

 

Jak hrát proti Loke?

Pokyny byly jednoduché - defacto obcházet ji. Ten problém nebyl ten, že bychom ji neobešly. Problém byl komunikace mezi námi na středu. Kdy jedna šla ven a Loke to viděla a pak běhala pod tu druhou trojku. Rozebraly nás úplně jednoduše a to se nesmí stávat. Druhý poločas jsme to už bránily líp, možná nám pomohla i vysunutá obrana. Zároveň lepší komunikace, takže to musíme praktikovat už od začátku. I minulý zápas se nám stalo, že jsme začaly bránit až ve druhém poločasu.


Zápasy proti Norsku jsou asi vyčerpávající, že?

Určitě musím říct, že jsem si už dlouho neřekla o střídání. Protože to tempo bylo vysoké. Běhalo se tam zpátky. Musely jsme hodně běhat jak dopředu tak zpátky. Takže to bylo hodně fyzicky náročné. Zároveň se tam mlátit na pivotu s Heidi, což se tedy nedařilo… Ale stejně to bylo hodně náročné utkání. Když ale trenér protočil všechny hráčky, tak jsme tam měly mít stoprocentní síly. Doufám, že nám jich ještě hodně zbylo do posledního utkání.


Jak se říkalo před turnajem, nakonec si to rozdáte s Němkami o postup…

Víme, že poslední zápas bude nejdůležitější. Věděly jsme to, když už jsme sem jely. Trochu nám to překazily Němky, když na začátku porazily Norky a my jsme měly asi trochu strach, co se bude dít. Protože kdyby Němky dneska vyhrály, tak jsme měly šanci na výhru pouze dnešní a zítřejší výhrou. Díky bohu se tak nestalo a v posledním utkání si to můžeme rozdat o postup, takže to bude hodně těžké utkání, ale myslím si, že se na něj připravíme a klapne to. Budeme bojovat.