2020 Women´s EHF EURO
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
16.11.2018 otevřeno: 1061 x

Dorostenky na Turnaji olympijských nadějí na úvod podlehly Polsku

České házenkářky nastupují o tomto víkendu do Turnaje olympijských nadějí v Maďarsku. V úvodním duelu podlehly Polsku 30:33, v sobotu se utkají s Maďarkami.

Turnaj olympijských nadějí:

Česká republika - Polsko 30:33 (15:17)

"Od začátku jsme tahali za kratší konec. Z hlediska skóre se nám povedlo v prvním poločase několikrát vyrovnat, ve druhém se přiblížit na rozdíl dvou branek. Z hlediska výkonu to bylo obdobné. Po celé utkání jsme byli o krok za soupeřem - při návratu do obrany, při přechodu do útoku, v obraně pivota, při souboji o odražené míče. Kvůli tomu se naše hra v obraně i útoku často rozpadala na množství osobních soubojů a v nich jsme prohrávali. Hru podle představ jsme předvedli pouze v úsecích zápasu, kdy jsme vylepšili obranu a v útoku měli prostor a čas více spolupracovat. Pak jsme se soupeři herně vyrovnali," komentoval průběh zápasu trenér týmu Michal Červenka.

 
Sestava a branky: Srpová, Malá, Jechová - Dybalová, Holečková 6, Daňková 1, Farářová 1, Fleková 4, Vostárková, Kubálková 1, Holeňáková, 5, Poláková 1, Voráčková 2, Cholevová 6, Gabrhelová 3, Smějová. Vyloučeni: 5 - 7. Sedmimetrové hody: 4/3 - 5/4.

 

Program Turnaje olympijských nadějí:

16. listopadu
16.00 Česká republika - Polsko
18.00 Maďarsko - Slovensko

Online zde

17. listopadu
16.00 Slovensko - Polsko
18.00 Maďarsko - Česká republika

Online zde

18. listopadu
10.00 Česká republika - Slovensko
12.00 Maďarsko - Polsko

Online zde

 

Nominace pro přípravný kemp v Luhačovicích a Turnaj olympijských nadějí v Maďarsku:

Karolína Jechová, Michaela Daňková, Gabriela Gabrhelová (HC Zlín), Adéla Srpová (Baník Most), Michaela Malá, Helena Voráčková (DHC Plzeň),Tereza Dybalová (Sokol Poruba), Anežka Farářová (1.SC Bohumín), Natálie Kuxová, Klára Kubálková (Zora Olomouc), Tereza Vostárková, Denisa Holeňáková, Veronika Holečková (Slavia Praha), Lucie Fleková, Alžběta Měsíčková (SHK Kunovice), Charlotte Cholevová (Sokol Ostrava Zábřeh), Michaela Smějová (Tatran Bohunice), Marie Poláková (Jiskra Havlíčkův Brod)