EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
5.8.2018 otevřeno: 608 x

Dorostenci v první přípravě se Švýcary remizovali

Dorostenecká reprezentace absolvuje právě poslední přípravné zápasy před startem B šampionátu. Ve Švýcarsku absolvovali první přípravný zápas, druhý odehrají v pondělí dopoledne.

Přípravná utkání – reprezentace do 18 let:

Švýcarsko – Česká republika 23:23 (11:8)

„V prvním zápase proti Švýcarům jsme měli do utkání dobrý vstup. Dařilo se nám v obraně, dobře jsme přistupovali k hráčům a vedli jsme 3:1. Bohužel, v první půli jediná věc, která nebyla ideální, byla hra v postupném útoku, kdy jsme se sice do zakončení dostávali, ale naše střelba nebyla až tak důrazná. Chyběl nám detail v dohrávce do pivota, v provedení situací a bylo tam i několik případů nevynucených chyb bez tlaku soupeře,“ komentoval průběh první půle trenér českého týmu Aleš Kořínek. Druhá půle byla pak pro český tým povedenější. „Ze stavu mínus šest jsme se dokázali dostat zpět do zápasu díky velké bojovnosti a nasazená hráčů v postupném útoku. I hráči, kterým se ze začátku ne úplně dařilo, se dokázali zvednou a zvednout se jako tým. Toto vnímáme jako trenéři velmi pozitivně, toto družstvo dokázalo vybojovat zápas, který se pro nás nevyvíjel úplně ideálně. Z tohoto pohledu je remíza cenná a je impulzem do další práce,“ dodal Kořínek.

Nejvíce branek Švýcarska: Wanner 7, Laube 5, Eggimann 4.
Sestava a branky České republiky: Březina 5, Cvikl, Drbohlav 8, Flajsar J., Flajsar R. 1, Holubec 1, Kupa 1, Mazurek, Mizera, Škalda, Noworyta 2, Očkovič 1, Sedlák 2, Václav 2, Votava, Zamarski.
Rozhodčí: Cappoccia, Jucker (SUI). Sedmimetrové hody: 9/4 – 4/3. Vyloučení: 4:3.

 

 

Nominace pro tréninkový kemp a mezinárodní měření ve Švýcarsku 2. - 6. srpna 2018:

MIZERA Šimon (HC Zubří), VOTAVA Jakub (Dukla Praha), MUSÁLEK Pavel (SKP Frýdek Místek), SEDLÁK Petr (Talent Plzeň), FLAJSAR Radek (TJ Sokol Nové Veselí), ZAMARSKI Alexandr (HCB Karviná), DRBOHLAV Štěpán (HBC Jičín), KUPA Jan (HK Lovosice), FLAJSAR Jakub (TJ Sokol Nové Veselí), MAZUREK David (HC Zubří), BŘEZINA Martin (Dukla Praha), CVIKL Martin (Talent Plzeň), OČKOVIČ Adam (KH Kopřivnice), VÁCLAV Vojtěch (TJ Sokol Nové Veselí), HOLUBEC Karel (Lokomotiva Louny), NOWORYTA Nikolas (HCB Karviná)
NÁHRADNÍCI: POLÁČEK Jaromír (TJ Náchod), ERBES Filip (TJ Sokol Nové Veselí), ČEJKA Mikuláš (Melsungen), LEFAN David (HC Zlín), MAZUR Matěj (SKP Frýdek Místek), ŘÍHA Martin (Talent Plzeň), ŠKALDA Jan (Dukla Praha), ŠACHL Lukáš (HBC Jičín), DOJČINOVIČ Daniel (HK Lovosice), ŠTOHANZL Martin (TJ Sokol Nové Veselí), GREGOROVIČ Jiří (TJ Sokol Nové Veselí).

 

Program českého týmu na M18 EURO Championship 2018 v Rakousku:

10. 8. 2018 10.30 Česká republika – Ukrajina
12. 8. 2018 16.30 Velká Británie – Česká republika
13. 8. 2018 14.30 Česká republika – Irsko
15. 8. 2018 18.30 Černá Hora – Česká republika
16. 8. 2018 20.30 Česká republika – Turecko
 

 Všechna utkání budou živě vysílána na EHF TV online zde.