EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
27.7.2018 otevřeno: 1017 x

Dorostenci v přípravě podruhé podlehli Maďarsku, trenéra Kořínka zklamal přístup jeho svěřenců

Čeští dorostenci zakončili přípravný kemp v Brně, jehož vrcholem bylo dvojí měření s reprezentačním výběrem Maďarska. Pro český tým to byl předposlední test před srpnovým B šampionátem a z výkonu svých svěřenců byl trenér Kořínek zklamán.

Reprezentace do 18 let – příprava

Česká republika – Maďarsko 21:27 (10:15)

Češi nastoupili v pátek dopoledne k odvetě přípravného souboje s Maďarskem. V tom prvním prohráli ve čtvrtek s Maďary o dvě branky. „Šli jsme do zápasu s tím, že bychom chtěli zlepšovat věci, které den před tím nebyly ideální po stránce nasazení a konkrétních dovedností. Bohužel se stal pravý opak a jako realizační tým jsme z utkání zklamaní. Nebyl problém až tak v tom, že bychom kupili chyby, byť nějaké byly, stejně jako neproměněné šance. Ale největší mínus je celkový přístup týmu a jednotlivých hráčů. Měli jsme snahu minutáž rozložit, zapojit co nejvíce hráčů, ale nevrátilo se nám to úplně pozitivně,“ popisoval zklamaně vývoj druhého zápasu s Maďarskem trenér Aleš Kořínek a dodal: „Jsme z toho, jak jsme se na hřišti prezentovali, rozčarovaní. S ohledem na to, že jsme ve finální fázi přípravy na šampionát, očekávali jsme od hráčů jiný drajv a nasazení.“

Sestava a branky Česka: Škalda, Sedlák Zamarski, Mazurek 3, Kupa 4, Cvikl, Drbohlav 1, Václav 2, Votava, Noworyta, Březina 1, Gregorovič, Mizera, Očkovič 1, Holubec 1, Flajsar R. 3, Flajsar J. 2, Erbes.
Nejvíce branek Maďarska: Bálint 7, Holdosi 4, Gál 4.
Rozhodčí: Hanák, Kremláček. Sedmimetrové hody: 1/0 - 2/1. Vyloučení: 1:2.

Český výběr finišuje přípravu na B šampionát, který v termínu od 10. do 20. srpna hostí Rakousko a Gruzie. Český tým se ve skupině utká s výběry Ukrajiny, Británie, Irska, Černé Hory a Turecka. Před šampionátem je čeká ještě příprava v Plzni a přípravné dvojutkání proti Švýcarsku v termínu od 2. do 6. srpna.