2020 Women´s EHF EURO
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
23.3.2018 otevřeno: 932 x

Juniorky v úvodním zápase kvalifikace prohrály s domácím Švédskem

Prohrály, ale přesto trenér Jordák měl pro své svěřenkyně spíš slova chvály. V těžké kvalifikační skupině Češky na úvod podlehly Švédsku, v sobotu se poměří s Nizozemskem.

Kvalifikace o postup na MS W 20: Švédsko - Česká republika 29:22 (12:10)

Vladislav Jordák, trenér české juniorské reprezentace: „Od prvních minut bylo vidět, že se holky chtějí porvat o dva body a většinu poločasu jsme byli lepším týmem. Určitě nás mrzí výsledek prvního poločasu, který jsme měli vyhrát. Klíčové byly dva okamžiky ve druhém poločase. Nástup do druhé půle, kdy jsme neproměnili čtyři střelecké pokusy, Švédky využily, získaly více klidu a vedení následně navýšily až na devět branek. Holky přes tento výsledek po změně obraného systému zápas ani na chvíli nevypustily a dostaly se zpět na rozdíl pěti branek, ale v této fázi, kdy jsme mohli dál snižovat, jsme neproměnili 3 vyložené šance. Skvělé ale je, že holky hrály o každý gól.“

 

Sestava a branky: Galušková 11, Kalinová 3, Polášková 3, Novotná 2, Konečná 1, Soldánová 1, Stříšková 1, Baumbachová, Brožová, Eksteinová, Jungová, Kovářová, Mikulášková, Múčková, Preslová, Ševčíková.
Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/2. Vyloučení: 5:7 (ČK Konečná).