2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
29.11.2009 otevřeno: 2356 x

Dorostence čekají zápasy se Slovenskem

Čeští dorostenečtí reprezentanti mají od pondělí před sedou další soustředění. V jeho rámci sehrají také tři přípravná utkání, která budou součástí přípravy na kvalifikaci na mistrovství Evropy dorostenců 2010.

 

Dorostenecký reprezentační tým má za sebou první společnou akci v novém dvouletém období, která proběhla na přelomu října a listopadu také v Hustopečích. Stejně jako v průběhu minulého srazu také v rámci toho druhého sehrají dorostenci přípravné utkání s místním (ex-)extraligovým celkem Hustopečí. „Proti Hustopečím nastoupíme v úterý večer, ve středu a ve čtvrtek nás čeká stejně starý výběr Slovenska, který za námi přijede do místa soustředění,“ řekl nám trenér Pavel Farář a dodal: „každý den budeme mít dvě fáze, buď budou tvořeny výhradně tréninky nebo kombinací tréninku a zápasu. Na tomto soustředění budeme pokračovat v nácviku souhry a to jak v obranné fázi tak především ve fázi útočné. Náplní bude také nácvik přechodu do rychlého útoku.“

 

Protože se jedná o začátek dvouletého cyklu, tak trenéři různě obměňují sestavu. Nominace týmu se tak oproti první zkoušce částečně obměnila: „kvůli přátelským zápasům jsme v sestavě ponechali některé hráče z první akce, k nim jsme donominovali ještě další hráče na zkoušku.“ Oproti původní nominaci došlo ještě ke dvěma dalším změnám. „Místo brankáře Matusczyka, který nemůže na akci ze studijních důvodů, pojede David Machalický. Místo zraněného Užeka pak Adam Strýc z Plzně,“ objasnil trenér Farář.

 

Další sraz hráčů této kategorie je naplánován na přelom ledna a února ve sportovním centru Nymburk.

 

Program VT Hustopeče:

 

Pondělí 30. listopadu

15:00 – 16:30 TJ

19:00 – 20:45 TJ

 

Úterý 1. prosince

10:30 – 12:00 TJ

18:30 PU CZE dorci – Legata Hustopeče

 

Středa 2. prosince

10:30 – 12:00 TJ

18:00 PU CZE dorci – SVK dorci

 

Čtvrtek 3. prosince

10:30 PU CZE dorci – SVK dorci

16:00 – 17:30 TJ

 

Pátek 4. prosince

10:00 – 11:15 TJ

 

Nominace týmu:

Pala Jakub, Mlotek Slavomír, Krahulec David (Karviná), Machalický David, Vocásek Jan, Babák Tomáš, Drbohlav Jiří (Jičín), Hurt Lukáš, Strýc Adam (Loko Plzeň), Petružela Jan, Šplachta Petr (Zubří), Gřes Jan (Kopřivnice), Škvařil Milan (HC Plzeň), Josef Jan, Sýkora Miloslav, Kos Lukáš (Dukla Praha), Konečný Kryštov (Sokol Vršovice), Brchaň Martin (Třeboň)

Trenéři: Pavel Farář, Jaroslav Hudeček