EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

16. 12. 2018 14:00 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: O 3. místo
16. 12. 2018 17:30 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: Finále
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - TJ Cement Hranice
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.1.2018 otevřeno: 1038 x

Junioři odlétají do Izraele, třikrát se utkají s tamní reprezentací

Český juniorský výběr odlétá v sobotu v noci do Izraele. V pondělí, úterý a ve středu se tam utkají s domácím reprezentačním výběrem. DOPLNĚNA AKTUÁLNÍ NOMINACE A KOMENTÁŘ TRENÉRA.

 

Ve stínu mužského EURA se připravují na své reprezentační vystoupení juniorští reprezentanti pod vedením trenéra Pavla Pauzy. V pátek odpoledne se sešli v Nymburku, kde v pátek a v sobotu absolvovali jeden trénink. V sobotu odpoledne se přesunuli do areálu Dukly Praha na Julisce, kde absolvují třetí trénink a následnou regenerací. „Budeme sledovat samozřejmě zápas mužů proti Španělsku a budeme fandit,“ řekl vedoucí družstva Radek Flajsar.

Pak tým započne náročný přesun do Svaté země. Do Izraele výběr odletí letadlem těsně před půlnocí, po náročném nočním přesunu je tak čeká volná neděle. Pak ve třech dnech tři souboje s Izraelci. "Po dlouhé době se jedná o zahraniční konfrontaci, která dlouho chyběla. Naposledy jsme hráli s Poláky v květnu 2017," připomně trenér Pavel Pauza a k izraelskému týmu dodal: "Soupeře považujeme za velmi kvalitního, postoupil do A skupiny a těšíme se na těžké zápasy. Bude to velmi dobrá prověrka před další přípravou na ME skupiny B, které nás čeká letos v červenci."

 

Junioři na letišti před odletem do Izraele.

 

Tým odlétá v sestavě, která je oproti původním plánům trenéra značně obměněná. "Tato nominace byla zatím nejkomplikovanější za dobu existence tohoto družstva. Nakonec vypadlo z nominace, ze zdravotních nebo studijních důvodů, šest hráčlů. Patrik Coch se zranil dokonce těsně před odletem, takže nakonec odlétáme s 15ti hráči. Ale i tak věřím, že odehrajeme důstojné zápasy," dodal Pauza.

 

Nominace:

ŠTEFANIČ Marek (Dukla Praha), COCH Patrik (SKP Frýdek-Místek), VANĚK Michal (HCB Karviná), HARABIŠ Denis (SHK Polanka n.O.), SKALICKÝ Ondřej (TJ Sokol Nové Veselí), ZELENKA Jakub (Dukla Praha), KLÍMA Matěj (HC Zubří), PIROCH Tomáš (Melsungen akademie), DOKOUPIL Jiří (HC Zubří), REŽNICKÝ Daniel (Dukla Praha), NANTL Matěj (HBC Karviná), JANÍČEK Martin (HC Zubří), MUCHA Jan (HCB Karviná), STUDENÝ Michal (TJ Sokol Žďár nad Sázavou), VANĚK Michal (HCB Karviná), KARLOVEC David (HK Lovosice), PATZEL Vojtěch (Dukla Praha).