EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - TJ Cement Hranice
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
10. 01. 2019 18:05 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Německo - Korea
10. 01. 2019 20:05 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Chile - Dánsko
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.1.2018 otevřeno: 1457 x

Dorostenci budou trénovat v Jičíně

I dorostenci využívají reprezentační přestávky. Už v pondělí 8. ledna se sejdou v Jičíně a šanci dostanou i nováčci, pro které to bude vůbec první reprezentační sraz.

Dorostenecká reprezentace se pod vedením trenéra Aleše Kořínka sejde v Jičíně, společně trénovat tam bude až do 12. ledna a na programu mají mladí házenkáři i přípravná měření s týmy Jičína, Liberce či Jablonce. "Hlavní náplní tréninkového kempu ale bude nácvik a zdokonalování herních situací. V útočné činnosti se chceme zaměřit na tvořivost při řešení herních situací a rozhodovací proces ovšem při zachování herního systému. V obranné činnosti pak na vyšší agresivitu v soubojích 1:1, 2:2 a současně okamžité zajišťování a přebírání útočících hráčů. Velký důraz také chceme klást na detaily provedení jak v herních činnostech jednotlivce tak ve hře samotné," přiblížil tréninkový plán trenér Kořínek.

Ten na kemp pozval házenkáře, kteří se v reprezentační nominaci objeví vůbec poprvé. "I pro tutu akci se v týmu objeví hráči, kteří ještě s námi žádný sraz reprezentačního družstva neabsolvovali. Myslím si, že je dobré dávat šanci co největšímu počtu hráčů, kteří si svojí hráčskou kvalitou účast ve výběrovém týmu zaslouží. Nicméně po této akci a dvou únorových srazech již budeme směrem k srpnovému šampionátu pracovat se zúženým výběrem," vysvětlil trenér družstva, který se musel vypořádat s řadou omluvenek: "Z původní nominace se pět hráčů z různých důvodů - zdravotních či studijních - omluvilo. Dostali tak příležitost hráči, kteří byli původně mezi náhradníky. Z našeho pohledu plnohodnotně nahradí omluvené hráče a proto omluvy nepovažujeme za komplikaci a můžeme si tak alespň lépe udělat obrázek o tom, kdo to s reprezentací myslí vážně..."

 

Nominace pro přípravný kemp od 8. do 12. ledna 2018 v Jičíně:

JANDA Ondřej (Dukla Praha), ŠTOHANZL Martin (TJ Sokol Nové Veselí), VOTAVA Jakub (Dukla Praha), MUSÁLEK Pavel (SKP Frýdek-Místek), SEDLÁK Petr (SSK Talent 90 Plzeň), ZAMARSKI Alexandr (HCB Karviná), KRUŠBERSKÝ Jakub (Dukla Praha), KUPA Jan (TJ Sokol Nové Veselí), CVIKL Martin (SSK Talent 90 Plzeň), DRBOHLAV Štěpán (HBC Jičín), BŘEZINA Martin (Dukla Praha), ERBES Filip (TJ Sokol Nové Veselí), OČKOVIČ Adam (KH Kopřivnice), VÁCLAV Vojtěch (TJ Sokol Nové Veselí), HOFÍREK Tomáš (HBC Olomouc 1966), HOLUBEC Karel (Lokomotiva Louny), NOWORYTA Nicolas (HCB Karviná), ŠACHL Lukáš (HBC Jičín).

 

Náhradníci: CÁB Jakub (HC Zubří), FLAJSAR Radek (TJ Sokol Nové Veselí), MAZUR Matěj (SKP Frýdek Místek), NOLČ Lukáš (Sokol Štáhlavy), LEFAN David (HC Zlín), RŮŽA David (HCB Karviná), ŘÍHA Martin (SSK Talent 90 Plzeň), POLÁČEK Jaromír (TJ Náchod), FLAJSAR Jakub (TJ Sokol Nové Veselí).