EURO 2018
EURO  2018
Global Collect
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
10.10.2017 otevřeno: 657 x

Luzumová v Lize mistryň rozstřílela Larvik

První kolo EHF Ligy mistryň ročníku 2017/2018 je kompletně odehráno a jeho hvězdou se stala česká reprezentantka Iveta Luzumová. Proti Larviku nastřílela česká kanonýrka hned třináct branek! Vládne tak tabulce střelkyň před Jaukovicovou a Neaguovou.

 

Iveta Luzumová zahájila novou sezónu v Lize mistryň skvěle. Třináct tref nasypala v prvním kole EHF Ligy mistryň do sítě norského Larvik HK. „Musím přiznat, že jsem se před zápasem necítila v žádné oslnivé formě, protože už při rozcvičce jsem měla těžké nohy a neběhalo se mi nejlíp. Navíc máme opět hodně zraněných hráček, takže nás bylo jen devět do hry a dvě brankářky a musely jsme utkání odehrát ve třech spojkách. Nakonec jsme to ale zvládly a odvezly jsme si z Norska první dva body,“ těší českou reprezentantku.

Ta přidává vedle skvělé zprávy o její výborné střelecké formě i pozitivní informaci o tom, že se konečně cítí zdravotně lépe. „I po zdravotní stránce se cítím dobře, konečně jsem letos v létě absolvovala přípravu, takže je to i s fyzičkou lepší,“ pochvaluje si Luzumová.

Ta i letošní sezónu hájí barvy ambiciózního německého mistra Thüringer HC. „Máme s týmem ambice každý rok stejné - vyhrát německou ligu a v Lize mistryň se probojovat ze základní skupiny do Main Round. A tam se pokusit uhrát co nejlepší výsledky,“ dodává Luzumová.

První výhru v Lize mistryň zaznamenal i tým Györi Audi ETO KC Jany Knedlíkové, který zdolal výběr FC Midtjylland poměrem 27:16.

 

Výsledky prvního kola Ligy miistryň

Skupina A:
CSM Bucharest – RK Krim Merkator 30:18
Nykobing – Vistal 27:21

Skupina B:
Gyori Audi ETO KC – FC Midtjylland 27:16
Rostov Don – Brest Bretagne 26:24

Skupina C:
Larvik HK – Thuringer HC 27:31
ZRK Vardar Skopje – FTC 34:31

Skupina D:
ZRK Buducnost – Bietigheim 32:24
Metz Handball – Vipers 30:22

 

Foto: pictureteam.com