2020 Women´s EHF EURO
ČESKO - PORTUGALSKO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.11.2009 otevřeno: 1205 x

Další ztráta pro Česko: Simerská si vážně poranila koleno

Po tom, co z Německa přišla špatná zpráva v podobě zranění reprezentační spojky Pavla Horáka, který tak vypadl z týmu pro ME, přišla neméně špatná zpráva také z Francie. A týká se také bohužel jedné z našich nejlepších házenkářek Jany Simerské.

 

Jana Simerská je dlouholetá členka národního týmu a v této sezóně byla podle mínění odborníků i spoluhráček naší nejlepší házenkářkou vůbec. Před sezónou 2006/2007 pak přestoupila ze Zlína do francouzského týmu Havre HAC, ve kterém letos působí již čtvrtým rokem.

 

V Havre od počátku patřila ke stěžejním oporám celku a ve Francii byla považována za jednu z nejlepších házenkářek hrajích domácí soutěž. Vynikající výkony podává Jana také v národním týmu, za který nastoupila i ve dvou říjnových kvalifikačních zápasech proti Maďarsku a Švédsku. Platí za nesmírnou bojovnici, která nenechá soupeři nic zadarmo.

 

Bohužel pro celou českou házenou i pro národní tým bude Jana podle prvních informací do konce sezóny mimo hru. Zranění si přivodila v utkání proti Métám, za které hraje naše Lenka Kysučanová. Podle první diagnózy si Jana přetrhla přední zkřížený vaz a sezóna tak pro ni skončila. Její absence je velkým oslabením jak pro její celek, tak především pro národní tým, na který čekají další dva zápasy kvalifikace.

 

Přejeme Janě brzké uzdravení!