EURO CROATIA 2018
EURO CROATIA 2018
Global Collect
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
13.3.2017 otevřeno: 1289 x

Trenéři Filip s Kubešem doplnili nominaci pro tréninkový kemp v Plzni

Ve čtvrtek se sejde v plzeňském hotelu Golden Fish mužská reprezentace házenkářů. Nominaci na akci poznamenal program některých zahraničních klubů a zranění hráčů. Poslední změnu v nominaci si vynutily sobotní zdravotní komplikace Jana Landy z utkání Lovosice - Frýdek-Místek.

V Plzni proběhne na konci tohoto týdne přípravný kemp české mužské reprezentace (více informací o cílech a okolnostech akce ZDE), který je pořádán mimo oficiální mezinárodní termín. Trenéři Jan Filip a Daniel Kubeš nejprve doplnili nominaci o pět jmen, mezi, kterými je i Ondřej Zdráhala, který se v únoru podrobil operaci lokte. Poslední změnu nominace si vynutil sobotní program domácí nejvyšší soutěže, při kterém se zranil původně nominovaný lovosický Jan Landa.

Nominace, kemp Plzeň, 16. – 18. března 2017


Brankáři: Adamík Artur (HK FCC Město Lovosice), Mrkva Tomáš (HBW Balingen – Weilstentten, GER)
Spojky: Babák Tomáš (Bergischer HC, GER), Bečvář Roman (SC DHfK Leipzig, GER), Horák Pavel (HC Erlangen, GER), Škvařil Milan (Talent Robstav-M.A.T. Plzeň), Tonar Michal (Talent Robstav-M.A.T. Plzeň), Mubenzem Dieudonné (HC Dukla Praha, CZE), Sviták Jakub (HC Dukla Praha), Zdráhala Ondřej (St. Gallen, SUI)
Křídla: Jeníček Štěpán (HC Dukla Praha), Motl Jiří (HK FCC Město Lovosice), Milan Kotrč (HC Dukla Praha), Poloz David (Talent Robstav-M.A.T. Plzeň)
Pivoti: Šlachta Petr (HC ROBE Zubří), Zeman Štěpán (HC ROBE Zubří), Gřešek Adam (Pepino SKP Frýdek Místek), Hanisch Libor (HCB Karviná)

 

Tento týden zamíří česká mužská reprezentace v neoficiálním mezinárodním termínu na tréninkový kemp do Plzně, kde na podzim slavila výhru nad Makedonií. Zázemí ji opět poskytně hotel Golden Fish, trénovat bude v nedaleké hale Slavie na Borech. Foto: H. Sladký.