EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
3.2.2017 otevřeno: 1911 x

Juniorky se sejdou v Praze k další přípravě na březnovou kvalifikaci

Juniorské reprezentantky čeká náročné jaro. Jeho vrcholem bude březnová kvalifikace o postup na juniorské ME a realizační tým nachystal pro družstvo tak intenzivní přípravu, jak je při běhu ligových soutěží možné. Už 5. února se proto tým sejde na dva dny v Praze.

Se staronovými posilami a s plánem vypilovat obranné systémy se sejdou juniorky v neděli v Praze. „Tento sraz je pro nás příležitostí předat požadované dovednosti širšímu počtu hráče, čeká nás obrana 0:6 a 1:2:3. Na tu jsme před tím neměli moc času a je třeba si jí oživit. Dále je třeba pracovat na spolupráci v útoku a přípravných kombinacích,“ komentuje hlavní cíle krátkého přípravného soustředění trenér týmu Ondřej Václavek.

Toho těší, že se znovu do sestavy zapojí hráčky, které týmu dlouho chyběly kvůli zdravotním problémům. „Při pohledu do nominace zaujme, že jsou v ní hráčky, které se vrací po delší absenci nebo zranění. I když se od dob dorostenek změnilo jen málo, jejich dlouhá absence může být problém vzhledem k blížící de kvalifikaci. Jsem moc rád, že máme po dlouhé době nominaci beze omluvenek,“ pochvaluje si Václavek.

Tým se bude koncentrovat na vlastní přípravu, tentokrát nemá na programu žádné přípravné utkání. Zatím poslední absolvovalo družstvo proti týmu Slovinska v Hodoníně v polovině ledna. „Tentokrát se jedná o přípravný kemp, kde nebudeme řešit přípravu na konkrétnímu utkání, ale až na kvalifikaci. V plánu máme pět tréninkových jednotek, dva rozbory videa z předchozích utkání a tréninků a také aktivitu pro budování komunikace v družstvu,“ dodal závěrem k programu soustředění Václavek.

 

Tréninkové soustředění v Praze - Ruzyni (5. 2. – 7. 2. 2017)

NOMINACE: Preslová Lucie (TJ Sokol Písek), Rybníčková Barbora (HC Zlín), Vašulková Jana (SHK Veselí n. Mor.), Lapčíková Tereza (HC Zlín), Bajerová Monika (DHK Zora Olomouc), Soldánová Nikol (SHK Veselí n. Mor.), Buchnerová Barbora (DHK Baník Most), Bušauerová Tereza (DHC Plzeň), Franzová Denisa (DHC Plzeň), Kalinová Nikola (HK Hodonín), Ševčíková Karolína (HC Zlín), Šindelářová Dominika (DHC Slavia Praha), Krlišová Natálie (HC Plzeň), Polomíková Lucie (HC Zlín), Smetková Valerie (HK Hodonín), Svobodová Natálie (Tatran Bohunice), Konáriková Eliška (HK Spartak Ústí n. L.).
NÁHRADNICE: Mučková Hana (TJ Sokol Poruba), Svobodová Eva (DHC Slavia Praha), Baumbachová Adéla (HC Zlín), Vilímová Anna (Sokol Kobylisy II), Hauserová Michaela (Házená Jindřichův Hradec), Vavroušková Barbora (HK Ivančice), Večeřová Barbora (DHC Slavia Praha), Eksteinová Tereza (DHK Baník Most), Novotná Adéla (DHC Slavia Praha), Parthová Veronika (Marienberg), Galušková Veronika (DHC Slavia Praha).