EURO CROATIA 2018
EURO CROATIA 2018
Global Collect
Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
2.2.2017 otevřeno: 1502 x

Dorostenci se poprvé v novém roce sešli k přípravě

V Novém Veselí se k přípravnému kempu sešli svěřenci trenéra Pavla Pauzy, kteří obsadili 15. místo na loňském M18 EURO 2016 v Chorvatsku. Akci zakončí český výběr do 19 let dvojicí utkání se Slovenskem, které právě na evropském šampionátu zdolali jasně 39:30.

Poprvé v kalendářním roce 2017 se včera na Vysočině sešel reprezentační výběr házenkářů do 19 let. Svěřenci trenéra Pavla Pauzy a jeho asistenta Pavla Hladíka tréninkový kemp završí dvojicí víkendových zápasů se stejně starými Slováky - sobotní duel má výhoz v 15.00 hod., v neděli 5. února se dorostenecký mezinárodní duel Čechů a Slováku sehraje od 13.30 hod.

 

Momentka ze čtvrtečního dopoledního tréninku dorostenecké reprezentace v Novém Veselí. 

 

 

Reprezentace ČR M19 - Nominace pro TK v Novém Veselí, 1. - 5. února 2017

ŠTEFANIČ Marek (HC Dukla Praha), STUDENÝ Michal (TJ Sokol Nové Veselí - VANĚK Michal (HCB Karviná), HARABIŠ Denis (SHK Polanka), ZELENKA Jakub (HC Dukla Praha), SKALICKÝ Ondřej (TJ Sokol Nové Veselí), KLÍMA Matěj (HK Ivančice), PATZEL Vojtěch (HC Dukla Praha), VALOUŠEK Matouš (TJ Sokol Nové Veselí), SVOBODA Filip (HC Zubří), PIROCH Tomáš (SSK Talent 90 Plzeň), REŽNICKÝ Daniel (HC Dukla Praha), DOKOUPIL Jiří (HK Ivančice), KRČÁL Vojtěch (TJ Sokol Nové Veselí), JANÍČEK Martin (HC Zubří), PŘIBYL Martin (TJ Sokol Nové Veselí)