2020 Women´s EHF EURO
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
2.12.2016 otevřeno: 2027 x

Ujasněna sestava pro EURO 2016!

Trenér Jan Bašný dnes v Luhačovicích zúžil nominaci pro evropský šampionát házenkářek, do kterého české hráčky vstoupí pondělním zápase proti Maďarsku. Do Švédska tým vyrazí se třemi brankářkami.

Se třemi brankářkami a čtrnácti hráčkami do pole vyrazí v neděli ráno z Prahy do Malmö česká házenkářská reprezentace k bojům na EURO 2016 žen. Na evropský šampionát tak z osmnáctičlenné sestavy, která absolvovala turnaj v Chebu a následný kemp v Luhačovicích, nezamíří pravá spojka pražské Slavie Veronika Galušková. Do turnaje vstoupí Češky pondělním utkáním proti Maďarsku, ve středu změří síly s Černohorkami a základní skupinu zakončí střetnutím s Dánskem. Ze skupiny, jak je už u seniorských evropských šampionátů tradiční, postupuje do další fáze trojice celků. Poslední tréninkovou prověrkou pro českou reprezentaci bude podvečerní střetnutí se zuberskými dorostenci, zítra se tým přesune do Prahy, odkud o den později letecky zamíří do dějiště šampionátu. Všechny české zápasy, stejně jako další bohatý přenosový program z turnaje, budete moci sledovat na televizních kanálech Sport1 a Sport2. 

 

W EURO 2016 - Program týmu ČR ve skupině
termín utkání místo
5. prosince 2016, 18.30 hod. Maďarsko - ČR Malmö (SWE)
7. prosince 2016, 18.30 hod. ČR - Černá Hora Malmö (SWE)
9. prosince 2016, 20.45 hod. Dánsko - ČR Malmö (SWE)

 

 

 

EURO 2016, SWE, 4. - 18. prosince 2016 - Nominace ČR

Brankářky: SATRAPOVÁ Lucie (Kristianstad, Švédsko), MÜLLNEROVÁ Dominika (DHK Baník Most), KUDLÁČKOVÁ Petra (DHC Slavia Praha).

Křídla: SALČÁKOVÁ Kristýna (ATH Achenheim Truchtersheim, Francie), KNEDLÍKOVÁ Jana (Gyori Audi ETO KC, Maďarsko), MALÁ Veronika (VFL Oldenburg, Německo).

Pivoti: ADÁMKOVÁ Petra (TPSG FA Göppingen, Německo), STELLNEROVÁ (ŠETELÍKOVÁ) Alena (DHC Slavia Praha).

Spojky: LUZUMOVÁ Iveta (Thüringer HC, Německo), CRHOVÁ Martina (Kristianstad, Švédsko), MARČÍKOVÁ Šárka (TJ Sokol Poruba), KORDOVSKÁ Kamila (DHC Slavia Praha), JEŘÁBKOVÁ Markéta (DHK Baník Most), RYŠÁNKOVÁ Helena (Stella Saint-Maur Handball, Francie), HRBKOVÁ Michaela (TPSG FA Göppingen, Německo), WEISENBILDEROVÁ Martina (Kristianstad, Švédsko), RŮČKOVÁ Petra (DHK Baník Most).

 

 

Oficiální web EURO 2016 házenkářek ZDE