2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
22.7.2016 otevřeno: 3549 x

Dorostenci sehrají na přelomu týdne duely s Egyptem

V rámci přípravy na srpnové EURO 2016 v Chorvatsku sehrají svěřenci Pavla Pauzy v neděli a v pondělí dvě neoficiální střetnutí s týmem Egypta v Novém Veselí, kde probíhá od středy intenzivní tréninkový kemp české reprezentace do 18 let.

 


Tým české dorostenecké reprezentace absolvuje v těchto dnech přípravu v Novém Veselí, po které budou mít trenéři Pavel Pauza a Pavel Hladík jasno o šestnátce hráčů, která vyrazí 9. srpna z Hustopečí do dějiště U18 EURO 2016. Na její závěr absolvují dva neoficiální přátelská střetnutí s mladým výběrem Egypta, který se v ČR připravuje po boku svého seniorského týmu, který v srpnu zamíří do Ria na házenkářský olympijský turnaj.

 

Jakub Zelenka uniká před skládkou Ondřeje Skalického při včerejším tréninku dorostenecké reprezentace v Novém Veselí. Foto: HV

 

 

Více fotografií na našem oficiálním facebookovém profilu CZECH HANDBALL TEAM 

 


Tým je po individuální fyzické přípravě a předchozím červnovém atletickém soustředění pod dohledem Jiřího Mužíka nabit energií, jak dokládají fotky z úvodu včerejšího odpolední tréninku, který kouč Pauza zpestřil hrami s „šiškou“. Jestli budou v dynamice a důrazu konkurovat v těchto ohledech tradičně silným Egypťanům, se můžete přesvědčit osobně ve sportovní hale v Novém Veselí. První zápas bude sehrán v neděli v podvečer, druhý pak v netradiční pondělní dopolední čas. Úvodní duel se hraje v neděli od 17.30 hod, pondělní zápas je na programu už v 10.00 hod.

 

Aktuální osmnáctičlenná nominace ČR U18

 

ŠTEFANIČ Marek (Dukla Praha), STUDENÝ Michal (Sokol Nové Veselí), HOZMAN Josef (Dukla Praha), HARABIŠ Denis (SKH Polanka), ZELENKA Jakub (Dukla Praha), PIROCH Tomáš (SSK Talent 90 Plzeň), SKALICKÝ Ondřej (Sokol Nové Veselí), JANÍČEK Martin (HC Zubří), PATZEL Vojtěch (Dukla Praha), HRADECKÝ Jan (Dukla Praha), PŘIBYL Martin (Sokol Nové Veselí), REŽNICKÝ Daniel (Dukla Praha), VALOUŠEK Matouš (Sokol Nové Veselí), VANĚK Michal (HCB Karviná), KŘÍSTEK Daniel (TJ Sokol Ostrava), KARLOVEC David (HK Lovosice), KRČÁL Vojtěch (Sokol Nové Veselí), ŠMÍD Jiří (SSK Talent 90 Plzeň)

 

 

termín akce místo
20. - 25. července 2016 kemp Nové Veselí, 2 utkání proti Egyptu Nové Veselí
28. - 29. července 2016 2 utkání proti Slovensku  Bratislava (SVK)
30. července - 3. sprna 2016 kemp Hustopeče Hustopeče
9. srpna 2016 (sraz 8. srpna) odjezd na EURO 2016 do Chorvatska Hustopeče
Příprava českých dorostenců před EURO 2016