2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
18.7.2016 otevřeno: 3567 x

Jaká sestava vykrystalizuje pro dorostenecké EURO?

Ve středu 20. července se sejde dorostenecká reprezentace pod vedením trenéra Pauzy na kempu v Novém Veselí. Po jeho konci bude známa 16 hráčů, která v srpnu zamíří na evropský šampionát do Chorvatska.

 

Již za dva dny se v Novém Veselí sejde reprezentační výběr dorostenců, kteří měli po závěrečném červnovém bloku fyzické přípravy v Nymburce naordinovánu individuální přípravu před konečnou fází soustředění na srpnové ME v Chorvatsku. „Po herní prověrce v Itálii jsme se sešli v Nymburce, kde to bylo hodně výživné, a jak věřím, především obohacující. Atletické tréninky vedl Jirka Mužík, který zároveň dával cenné rady, jak řídit svou individuální fyzickou přípravu. Takto kluci nebyli zvyklí pracovat, a to myslím i minulé reprezentační ročníky. Těmto hráčům to může dát hodně nejen s ohledem na nejbližší akce, ale i jejich kariéru,” přibližuje kouč Pavel Pauza.

 

Čeští dorostenečtí reprezentanti se svými soupeři po jednom z červnových přípravných duelů v Itálii. Po Italech před šampionátem prověří náš tým také mladí Egypťané a Slováci.

 

 

Pauza bude mít v Novém Veselí k dispozici 18 házenkářů, kteří na závěr kempu sehrají dva přípravné duely proti mladým házenkářům z Egypta. Po nich dojde také k zúžení nominace na 16 hráčů, kteří odcestují na srpnový šampionát. „Chceme, aby kluci měli jasno. Nepovažuji za účinné ani fér někoho nechávat v nejistotě a někomu dávat planou naději. Tento blok nám umožní zhodnotit fyzický stav hráčů a prověří nás i herně. Po něm zúžíme nominaci a dále už bude šestnáctka pro mistrovství známá," upřesňuje Pauza.

 

Nominace na akci 20. - 25. července 2016

ŠTEFANIČ Marek (Dukla Praha), STUDENÝ Michal (Sokol Nové Veselí), HOZMAN Josef (Dukla Praha), HARABIŠ Denis (SKH Polanka), ZELENKA Jakub (Dukla Praha), PIROCH Tomáš (SSK Talent 90 Plzeň), SKALICKÝ Ondřej (Sokol Nové Veselí), JANÍČEK Martin (HC Zubří), PATZEL Vojtěch (Dukla Praha), HRADECKÝ Jan (Dukla Praha), PŘIBYL Martin (Sokol Nové Veselí), REŽNICKÝ Daniel (Dukla Praha), VALOUŠEK Matouš (Sokol Nové Veselí), VANĚK Michal (HCB Karviná), KŘÍSTEK Daniel (TJ Sokol Ostrava), KARLOVEC David (HK Lovosice), KRČÁL Vojtěch (Sokol Nové Veselí), ŠMÍD Jiří (SSK Talent 90 Plzeň)

 

 

Před odjezdem na šampionát absolvuje na přelomu července a srpna nejmladší CZECH HANDBALL TEAM přípravu v Hustopečích, kterou zahájí přátelskými duely se Slováky v Bratislavě. Opět se v Hustopěčích se sejde 8. srpna, aby o den později zamířil do Chorvatska do dějiště šampionátu.

 

termín akce místo
20. - 25. července 2016 kemp Nové Veselí, 2 utkání proti Egyptu Nové Veselí
28. - 29. července 2016 2 utkání proti Slovensku  Bratislava (SVK)
30. července - 3. sprna 2016 kemp Hustopeče Hustopeče
9. srpna 2016 (sraz 8. srpna) odjezd na EURO 2016 do Chorvatska Hustopeče
Příprava českých dorostenců před EURO 2016