EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
18.3.2016 otevřeno: 620 x

Zástupci Hodonína přivítali na radnici mladé házenkářky

Místostarosta města Hodonína Vítězslav Krabička uvítal v pátek ráno delegace všech účastnických týmů kvalifikačního turnaje házenkářek do 20 let, obě trenérské dvojice i delegáta EHF Kurta Rogera Sjölunda na historické radnici královského města.

 

V obřadní síni hodonínské radnice uvítali zástupci města Hodonína v čele s místostarostou Vítězslavem Krabičkou zahraniční delegace. „Jsme poctěni, že naše pětadvacetitisícové město hostí takto významný turnaj. Přejeme všem týmům úspěch, ovšem v duši samozřejmě doufáme ve výhru českého výběru. Doufáme, že si najdete ve volném čase v rámci regenerace chvilku i k poznání historických památek a přírodních krás našeho města,“ uvítal místostarosta Vítězslav Krabička zahraniční hosty.

Zástupci radnice uvítali zástupce týmů a rozhodčí sklenkou tramínu červeného od místních vinařů a předali jim drobnou pozornost. Od českého týmu na oplátku obdržel míč s podpisy českých reprezentantek. Jiří Konečný v zastoupení Českého svazu házené poděkoval jak zástupcům hostitelského města, tak vedení klubu HK Hodonín za odvedenou pořadatelskou práci.

Turnaj bude slavnostně zahájen prezidentem ČSH Radkem Bendlem a zástupci města před utkáním Německo - Česko, které začíná v 18.00 hodin.

 

Foto: Alžběta Vejrostová