EURO CROATIA 2018
EURO CROATIA 2018
Global Collect
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
8.10.2015 otevřeno: 919 x

Dorostenky se připravují v Břvích, příležitost dostaly i talentované hráčky ročníku 2000

Házenkářky do 18 let zahájily v Břvích další přípravu. I kvůli nabitému programu reprezentačních družstev dostaly poprvé pozvánku i nové mladší hráčky.

Od 8. do 11. října se reprezentační výběr dorostenek (ročníky 1998 – 1999) připravuje v Břvích. Tým se připravuje na nadcházející reprezentační sezónu po přestávce po nabitém prázdninovém programu a trenéři se v této přípravě museli obejít bez některých opor. „Soustedění se nezúčastní hráčky Šustková, Kovářová, Vašůlková a Galušková. Dostaly pozvánku do juniorského výběru,“ vyjmenoval vedoucí družstva Petr Weisenbilder.

 

Trenér Jan Salač tak na sraz pozval vůbec poprvé další talentované hráčky. „Příležitost dostaly některé nové hráčky, pro které to bude vůbec první reprezentační sraz a jedná se většinou o hráčky ročníku narození 2000,“ dodal Weisenbilder. Jmenovitě jde o Annu Šmrhovou (DHC Plzeň), Alžbětu Hynkovou (Sokol Vršovice) a Sabrinu Novotnou (TJ Háje Praha), pozvánku dostala i Veronika Mudrová z DHC Plzeň. Po zranění se do nominace vrací Silvie Polášková. „Našim cílem je na soustředění začlenit tyto hráčky do týmu a dále pracovat na oživení a zlepšení našich herních kombinací,“ uzavřel Weisenbilder.

 

Nominace:

Eva Svobodová (DHC Slavia Praha), Adéla Baumbachová (HC Zlín), Barbora Večeřová (DHC Slavia Praha), Lucie Polomíková (HC Zlín), Michaela Konečná (Sokol Poruba), Parthová Veronika (DHK Baník Most), Anna Šmrhová (DHC Plzeň), Barbora Buchnerová (HC Plzeň), Veronika Mudrová (DHC SVŠ Plzeň), Alžběta Hynková (TJ Sokol Vršovice), Jitka Brožová (Jiskra Havl. Brod), Karolína Žáčková (DHK Zora Olomouc), Silvie Polášková (Tatran Bohunice), Lucie Říhová (HC Háje Praha), Hana Mučková (TJ Sokol Poruba), Lucie Preslová (Sokol Písek), Sabrina Novotná (TJ Háje Jížní Město)