2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
15.9.2009 otevřeno: 1010 x

Český svaz házené má nového partnera, značku hummel

Nového partnera v oblasti materiálního zabezpečení získal Český svaz házené. Pro následující čtyřleté období bude spolupracovat se společností Ina Sport spol.s r.o., která je výhradním zástupcem výrobků značky hummel v ČR.

Značka hummel traduje svůj vznik do roku 1923 a úspěšně se na trhu prezentuje dodnes. Pod logem, inspirovaným obyčejným čmelákem (v němčině „hummel“), nabízí dánská firma špičkové obutí i oblečení např. pro halové sporty, fotbal a další sportovní aktivity. Mimochodem během posledních dvou let dosáhl na mezinárodním poli procentuelně takový obchodní růst, díky kterému patří v současnosti mezi nejprogresivněji rostoucí sportovní firmy vůbec.

 
Společnost INA SPORT spol. s r.o., která v České republice výrobky hummel distribuuje, patří k nejvýznamnějším velkoobchodním firmám se sportovním zbožím v České republice. Na českém trhu zastupuje přední světové výrobce sportovního zboží a oblečení jako jsou např. značky Elan, Alpina nebo Dalbello. Na házenkářský trh vstoupila na jaře 2008 a během jednoho roku se jí podařilo získat „pod svá křídla“ již několik klubů hrajících nejvyšší soutěž. Namátkou vybíráme extraligové týmy Karviné, Lovosic, Plzně nebo Hranic, u ženských celků je to poslední mistr Veselí nad Moravou, finalista soutěže Olomouc či HC Zlín.
 
hummel a reprezentace
 
Nyní se tedy bude značka hummel objevovat i v souvislosti s českým národním týmem. V následujícím čtyřletém období bude partnerem všech národních celků. Vždy celá linie bude mít pevně stanovený styl, který bude charakteristický pro tým mužů-juniorů-dorostenců i týmy žen-juniorek-dorostenek. Každý z týmů pak bude mít navíc svůj další vlastní rozpočet, ze kterého budou zodpovědní pracovníci vybírat výrobky pro vybavení svého celku podle vlastního uvážení. Družstva mužů i žen budou navíc v souvislosti se světovými či evropskými šampionáty vždy vybaveny speciální kolekcí určené pro takovéto akce a prvním „testem“ bude lednové mistrovství Evropy mužů v Rakousku. Fanoušci se zároveň mohou těšit na repliky dresů národního celku, které budou v prodeji například v našem e-shopu a které si např. budete moci zakoupit i před svým odjezdem na ME.
 
hummel a klubové celky
 
Značka hummel má samozřejmě zájem se profilovat nejen u reprezentačních celků, ale částečně také v celém hnutí. Kromě vybavení pro rozhodčí nejvyšších soutěží nabízí výhodnější podmínky i pro všechny členy Českého svazu házené. Všechny házenkářské kluby budou mít možnost úzce spolupracovat se značkou prostřednictvím e-shopu na webových stránkách Svazu. Na výrobky zn. hummel bude pro ně Ina Sport poskytovat slevu z maloobchodních cen a pokud klub v sezóně odebere zboží v určité hodnotě, dostane od společnosti jako bonus zdarma možnost dodatečného odběru zboží dle vlastního uvážení. Detaily spolupráce s kluby budou zveřejněny na našich webových stránkách a v příštích týdnech také bude zprovozněn systém, ve kterém budou moci členové ČSH nakupovat zboží zn. hummel.
 
Jednatel společnosti Ina Sport p. Marek Holík nastiňuje smysl spolupráce s českým národním týmem takto: „spoluprací s reprezentací bychom rádi i na českém trhu přivedli značku hummel tam, kam v házenkářském sportu patří, tedy na nejvyšší pozice. Rádi bychom prokázali i českému spotřebiteli, že hummel patří mezi špičku ve svém oboru a že český národní tým získal velmi silného partnera v oblasti materiálního zabezpečení, na kterého se bude moci kdykoliv spolehnout po stránce vybavení nejvyšší kvality a tím i společně dosahovat těch nejlepších výsledků na sportovním poli.“