ČESKO - PORTUGALSKO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
16.1.2015 otevřeno: 1154 x

Zpěvačka Ewa Farna navštívila házenkáře, večer bude fandit v Jíchově dresu

„Doufám, že tu necháte pořádnou stopu a že to tady zboříte,“ popřála českým házenkářům zpěvačka Ewa Farna. Spolu s dalšími třiadvaceti zpěváky zazpívala na zahajovacím ceremoniálu hymnu šampionátu s názvem Live it a dnes přišla pozdravit české házenkáře na oběd v hotelu Intercontinental City. Večer se chystá poprvé v životě na házenou.

 

 

Zpěvačka Ewa Farna navštívila házenkáře po dopoledním tréninku v hotelu Intercintinental City v Doha a společně s nimi poobědvala. „Přeju vám hodně štěstí. Večer se přijdeme podívat. Děkuji za dárek, teď už mám večer v čem jít,“ vtipkovala Farna. Od českého týmu dostala podepsaný dres s číslem devět. „Jsem jenom malinká součást tohoto celého, a proto jsem ráda, že jsem se mohla setkat s těmi hlavními, kteří tady reprezentují Česko. Jsem ráda, že si našli čas a pozvali nás sem. Myslím si, že je to jeden z největších zážitků, které si odtud odvezu,“ děkovala hráčům za pozvání.

 

 

Hráči zpěvačce na oko vyčetli, že jim včera při zahajovacím ceremoniálu nezamávala, i když oni ji z tribuny zdravili. Její vystoupení se jim ale líbilo. „Natočit klip se zpěváky z účastnických zemí je super. Jsem rád, že nás reprezentovala zrovna Eva. Pocházíme ze stejného regionu. Její písničky moc neposlouchám, jsem jiná generace a poslouchám trochu jiný styl muziky, ale když Eva hraje v rádiu, rád si ji poslechnu,“ řekl český reprezentant Ondřej Zdráhala.

 

Pro Farnou to byla první návštěva v Kataru. „V Kataru jsme poprvé. Jsem tu už pátý den. Absolvovali jsme zkoušky kostýmů, zkoušky hudební i choreografické. Trvalo to dlouho, ale bylo to fajn. Domů letím dnes večer a docela se těším,“ řekla Farná o svém programu v Doha.

 

Na večer slíbila hráčům podporu v hledišti. „Sháním lístky na večer. Doufám, že se to povede. Chtěla bych přijít na zápas. Kdyby se mě pak někdo ptal, že jsem byla v Kataru, jestli jsme vůbec byla na nějakém zápase, tak budu moct říct, že ano. Nikdy jsme na handballu nebyla, takže jsem ráda, že to budu moct zažít. Těším se na to a budu držet palce. Jestli se nepletu, budeme hrát proti Francii, což je prý docela silný tým. Mám už dres, takže budu hodně fandit,“ dodala Farna.

 

 

Videoreportáž z návštěvy Ewy Farne zde

 

Věříme, že i VY fandíte českým reprezentantům!

Svou podporu jim můžete vyjádřit na facebookové stránce

"FANvzkazy" českým reprezentantům na MS v Kataru

 

Foto: Alžběta Vejrostová/chf.cz