ČESKO - PORTUGALSKO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
15.1.2015 otevřeno: 1293 x

I Češka Ewa Farna nazpívala oficiální píseň MS

Česká zpěvačka Ewa Farna vystoupila na slavnostním zahajovacím ceremoniálu 24. mistrovství světa v házené mužů, které ve čtvrtek začalo v Kataru. Farna spolu s dalšími 23 zpěváky ze všech účastnických zemích zazpívala oficiální song mistrovství s názvem Live It. Doplněna FOTOGALERIE ZE ZAHÁJENÍ!

Píseň házenkářského mistrovství světa v házené mužů v katarské Dauhá si můžete poslechnout zde

 

Na slavnostní zahájení musely dorazit všechny výpravy. Pokud by se tak nestalo, pořadatelé a IHF by jim přestaly platit pobytové náklady.

 

Vedení českého týmu původně plánovalo, že vzhledem k pátečnímu zápasu proti Francii půjde jen manažer Karel Nocar a část realizačního týmu. Nikoliv však hráči. To se však změnilo.

  

 

A samotní hráči byli překvapení, jak katarští pořadatelé slavnostní ceremoniál pojali. 

 

„Bylo to netypické pro házenou, zcela bombastické,“ řekl po zahájení nejzkušenější muž českého výběru Petr Štochl, který absolvuje svůj třetí šampionát. „Nepamatuji si, že by někdy na házené bylo tak velké zahájení. Bylo patrné, že na tom nešetřili, takže to byl zážitek,“ doplnil Štochl.

 

 

Skvělé. Předčilo všechna očekávání a moc se mi to líbilo,“ popsal Ondřej Zdráhala. Vedle sedící Pavel Horák dodal: „Super. Dali si záležet. Je vidět, že nás chtěli ohromit v tom nejlepším světle a byla to obrovská reklama pro Katar.

Fotogalerie ze zahájovacího ceremoniálu Pavla Lebedy

Foto: Pavel Lebeda/chf.cz

 

Čeští házenkáři na slavnostním zahajovacím ceremoniálu. | Foto: Vít Chalupa/chf.cz