EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

16. 12. 2018 14:00 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: O 3. místo
16. 12. 2018 17:30 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: Finále
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - TJ Cement Hranice
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.1.2015 otevřeno: 1443 x

Otevřený trénink sledovaly v Plzni desítky fanoušků

Desítky fanoušků sledovaly v hale 31. základní školy v Plzni poslední trénink českých házenkářů před odjezdem ke dvěma přípravným zápasům v Německu. V pátek se hraje ve Stuttgartu, po sobotním duelu v Mannheimu oznámí trenéři Jan Filip a Daniel Kubeš konečnou nominaci 16 hráčů, kteří odletí v úterý 13. ledna do katarského Dauhá na mistrovství světa. Do něj vstoupí Češi 16. ledna duelem proti olympijským vítězům z Francie.

 

Diváci se v hale uprostřed sídliště na Severním Předměstí tísnili již dlouho před očekávaným začátkem tréninku, který reprezentanti otevřeli veřejnosti. „U národního týmu to není novinka. Již dříve jsme pozvali diváky na naše tréninky,“ vysvětlil manažer národního týmu Karel Nocar. 

 

Především mladí fanoušci házené si fotili hráče již před tréninkem. Ti odvážní pronikli dokonce na plochu, aby „ulovili“ společnou fotografii mužstva. 

 

Po rozcvičení sledovalo zaplněné hlediště haly fotbálek „staří“ versus „mladí“. Skočil bez branek, přestože se kopaly tři penalty. „Trochu to upadá, když nepadne ani gól. Při jedné penaltě by nestačilo ani ragbyové ‚háčko‘,“ posteskl si trenér Jan Filip.

 

Při házenkářském tréninku se trenéři zaměřili především na nácvik obranných činností. „To chce potlesk, to se nám dlouho nepodařilo,“ burcoval házenkářské příznivce v hale trenér Daniel Kubeš. Po prvních nesmělých „pokusech“ však na konci tréninku „hala“ odměnila reprezentanty již skutečným potleskem.

 

Po tréninku absolvovali hráči fotografování s fanoušku i autogramiádu, při které se podepisovali nejen do památníčků či na ruce, ale také na připravené plakáty.

 

Fotogalerie Víta Chalupy z otevřeného tréninku v Plzni