2020 Women´s EHF EURO
KVALIFIKACE NA ME 2020

Házená v TV

02. 03. 2020 19:20 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
10. 03. 2020 17:00 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
EHF EURO 2020 - kvalifikace: Česko - Švédsko
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
31.10.2014 otevřeno: 1955 x

Češi se vrací z Francie, ve Zlíně se budou chystat na Makedonce

Český reprezentační výběr zamířil po čtvrtečním utkání ve Francii zpět do České republiky. Další dny stráví tým ve Zlíně, kde kromě nezbytných regeneračních procedur po náročném zápase i cestování absolvují hráči v pátek i v sobotu trénink a budou se intenzivně připravovat na střetnutí s týmem Makedonie.

 

V pátek po brzké snídani odjeli házenkáři na letiště, z Ženevy pak odletěli do Vídně, kde přistáli krátce před polednem a následně se autobusem přesunuli do Zlína. Tady je čeká odpočinek po náročné cestě, stejně jako intenzivní příprava na zápas proti Makedonii a večerní trénink. „Máme dva dny na regeneraci. Tohle byl jen jeden zápas. Únava proti Makedoncům určitě nebude,“ řekl Michal Kasal po zápase s Francií. „Papírově to je lehčí soupeř, ale uvidíme na hřišti. Budeme chtít vyhrát a udělat to, co jsme si řekli,“ dodal talentovaný házenkář.

Trenéři Daniel Kubeš a Jan Filip ale nechtějí na své svěřence před důležitým nedělním zápasem zbytečně tlačit. „Vytvářet na kluky tlak, že to je klíčový zápas, mi přijde úplně nesmyslné. Na Makedonii se je budeme hlavně snažit namotivovat. Musíme se soustředit na to, abychom se v každém dalším utkání o kousek zlepšili - tohle nevznikne za týden. Nejde, aby kluci z české ligy byli za týden schopní hrát proti Francii. Ale za dva, tři roky už třeba jo,“ řekl Kubeš.

Kdo chce vidět nedělní kvalifikační utkání Česko-Makedonii, které se hraje od 13.30 hodin ve sportovní hale v Zlíně, má poslední šanci koupit vstupenky. Zbývá již jen posledních osmdesát z celkové kapacity sedmnácti set míst. Jedinou možností je nákup přes internetový portál společnosti Tickestream. Toto utkání bude jediným domácím vystoupením českého týmu před lednovým mistrovství světa v Kataru.

 

Česká republika - Makedonie

neděle 2. 10. 2014 ve sportovní hale Euronics ve Zlíně

Vstupenky zde.

 

Přijďte podpořit české házenkáře do kvalifikačních bojů do zlínské sportovní haly.| Foto: Alex Wipf