2020 Women´s EHF EURO
KVALIFIKACE NA ME 2020

Házená v TV

02. 03. 2020 19:20 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
10. 03. 2020 17:00 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
EHF EURO 2020 - kvalifikace: Česko - Švédsko
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.6.2014 otevřeno: 1878 x

„Musíme to zbláznit,“ vidí jako jedinou šanci kapitán Jícha

Kudy vede cesta ke zvratu v sérii se Srby? Podle kapitána české reprezentace pouze v odlišném nasazení, rychlosti hry a v hlasité podpoře českých fanoušků.


Zklamaní za svého sobotního výkonu, ale odhodlaní na domácí půdě ukázat zcela jinou tvář – to je současné rozpoložení českého národního týmu házenkářů, který se nadále v Brně připravuje na poslední utkání sezóny. Zatímco české hráčky včera uspěly v Portugalsku a budou mít v prvním duelu SUPER DNE házené v souboji s Polkami výhodnější pozici, naši házenkáři se musí pokusit o malý zázrak – zvítězit o devět branek nad hvězdami světové házené disponujícími Srby a probojovat se na MS 2015 do Kataru.

 

 

Pomůžete české reprezentaci svými hlasivkami? Přijďte si užít SUPER DEN házené a podpořit
CZECH HANDBALL TEAM mužů a žen v boji o vrcholné akce příští sezóny!

 

 

V minulosti se už v hale ve Vodově ulici podařily českému týmu v atmosféře ČERVENÉHO PEKLA husarské kousky, ať už to bylo nedávné otočení duelu s Němci, vítězství nad olympijským vavřínem čerstvě ověnčenou Francií v roce 2008 nebo přesně před deseti lety obrat v kvalifikačním play-off o postup na MS 2005, kdy Češi dokázali díky osmnácti gólům Jana Filipa smazat sedmibrankové manko z prvního utkání na portugalské půdě. Teď je situace ještě závažnější a soupeř kvalitnější. „Musíme to zbláznit,“ vidí jako jedinou šanci Filip Jícha, „dostat diváky rychle do varu. Musíme být aktivnější v útočné fázi, agresivnější, mít tah na branku a zrychlit hru. A musíme být především mnohem bojovnější,“ doplňuje kapitán českého výběru.

 

 

 

Už máte vstupenky na dvojzápas roku? Informace o prodeji naleznete ZDE