EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

14. 12. 2018 17:30 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: 1. semifinále
14. 12. 2018 21:00 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: 2. semifinále
16. 12. 2018 14:00 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: O 3. místo
16. 12. 2018 17:30 hod. Sport 1
EHF EURO 2018: Finále
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
4.3.2014 otevřeno: 1902 x

Junioři se scházejí v Břvích

Poslední přípravný kemp před kvalifikací o U20 EURO 2014 čeká juniory, kteří v pátek a v sobotu změří síly s Izraelem. Tým sice nebude komleptní, z Barcelony však dorazí hlavní střelecká opora Michal Kasal.

 

Česká juniorská reprezentace se dnes sejde k poslednímu srazu před kvalifikačním turnajem o juniorský evropský šampionát, který bude od 24. července do 3. srpna bude hostit Rakousko. Trenér Petr Babák bohužel nebude mít k dispozici kompletní sestavu, na druhou stranu může počítat s účastí Michala Kasala, který si v dresu Barcelony 23. února poprvé užil atmosféru utkání Ligy mistrů (pohárovou premiéru si ale stále ještě devatenáctiletý střelec připsal ještě v dresu Zubří na podzim roku 2011!). Kasal však do Břví nedorazí dnes, ale s ohledem na klubové povinnosti se k reprezentačnímu týmu připojí až ve čtvrtek. „Ve Skopje to byl při Lize mistrů asi životní zážitek, co se týče atmosféry při zápasech. Bylo to neuvěřitelné. Utkání se pro nás nevyvíjelo dobře, tak jsem se nedostal na hřiště, ale zkušenost to byla úžasná. Teď se moc těším se moc na aktuální repre sraz, jak na další možnost obléct národní dres, tak na setkání s kluky,“ říká s úsměvem Michal Kasal, který si v lednu připsal dva zásahy taky na seniorském EURO 2014 v Dánsku.

 


 

Junioři ČR - nominace 4. - 8. března 2014
CHALUPA Petr KH Kopřivnice
FILIP Robert HC Dukla Praha
KUKLÍK  Ondřej HC Dukla Praha
ČURDA Dominik HBC Jičín
KASAL Michal FC Barcleona (ESP)
REČEK Adam KH Kopřivnice
MELICHAR David TJ Sokol Nové Veselí
VÁCLAV Lukáš HC Zubří
MLOTEK Tomáš HCB Karviná
FULNEK Patrik KH Kopřivnice
BARTH Tomáš HK Lovosice
POLOZ David HC Zlín
HLAVA Martin HBC Jičín
JENÍČEK Štěpán HC Dukla Praha
PAULULÍK Michal HCB Karviná
MYNÁŘ Dalibor SKP Frýdek-Místek
STRÝC Jakub SSK Talent 90 Plzeň

 

Náhradníci
BARTOŇ Daniel HCB Karviná
HUB Michal HC Zubří
CHALOUPKA Jiří Jablonec n. N.
KOLC Tomáš HBC Jičín
LESÁK Lukáš SSK Talent 90 Plzeň
MARIENKA Roman HBC Strakonice
MIĽKO Martin HBC Jičín
STRACK Sebastián SKP Frýdek-Místek
TOMEŠ Tomáš 1. HK Dvůr Králové
VÁLEK Radomír HC Zubří
ŠAFRÁNEK Ondřej SSK Talent 90 Plzeň

 

 

Kasal tak trenéru Babákovi (který má v realizačním kádru k dispozici vedle asistenta Jiřího Mičoly v pozici specialisty rovněž Jiřího Kotrče) nebude na rozdíl od Josefa Jonáše či Jakuba Zbořila chybět ani v jednom z přátelských utkání, které budou otevřeny pro veřejnost. První z nich proběhne v Břvích, druhý pak v hale v Edenu, kde se naši mladíci utkají o postup na EURO 2014 své věkové kategorie. „Kvalifikace je za dveřmi, takže mě mrzí, že kompletní nebudeme. Pracovat chceme dál na souhře a dojde na první videoporady nad hrou našich soupeřů v kvalifikaci,“ přibližuje náplň srazu trenér Petr Babák. 

 

 

Junoři ČR - zápasový program březen 2014
zápas termín místo
ČR - Izrael pátek 7. března, 17.00 hod. Břve u Prahy
ČR - Izrael sobota 8. března, 10.45 hod. Praha, Eden

 

 

Izrael není svěřencům Petra Babáka neznámým soupeřem. Právě Izraelci byli účastníkem předchozí kvalifikace o U18 EURO 2012, ve které si Češi v Novém Veselí vybojovali postup společně se suverénními Dány. Tentokrát čeká český výběr složitější los – ten svedl dohromady opět trojici ČR, Dánsko a Slovensko, kterou tentokrát doplňují nebezpečné Polsko. Stejně jako před dvěma lety se naše reprezentace bude mít možnost opřít o domácí prostředí – kvalifikační turnaj hostí od 4. do 6. dubna Praha.