ČESKO - PORTUGALSKO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.6.2013 otevřeno: 1252 x

Izraelcům hlavní hvězda nechybí

V jaké sestavě nastoupí dnes večer izraelští soupeři našich házenkářů? V jejich středu nechybí ani největší hvězda týmu a aktuálně jejich nejlepší střelec v kvalifikaci o EURO 2014, Chen Pomeranz.

 

Izraelci jsou bezpochyby outsiderem skupiny, ale pod pozitivně naladěným trenérem Draganem Djukičem evidentně herně rostou. V prvním vzájemném zápase byla česká pětibranková výhra brána házenkářskou veřejností i novináři poněkud rozpačitě, je si ale třeba uvědomit, že jsme dokázali tímto výkonem uštědřit Izraelcům zatím nejvyšší prohru v průběhu kvalifikace!

 

Kvalifikace o EURO 2014 - bilance ISR
zápas výsledek
Česká republika - Israel 27:22 (14:10)
Israel - Německo 27:30 (14:13)
Černá Hora - Israel 29:28 (12:15)
Israel - Černá Hora 28:25 (11:12)


 

 

Djukičovi svěřenci totiž odvážně vzdorovali Německu a nebýt ztracené koncovky ve třetím utkání na půdě Černé Hory, mohli teď nastupovat k závěrečnému bloku zápasů v pozici týmu útočícího sebevědomě na postup. Dynamický celek sázející na rychlé přechody do útoku a kolektivní pojetí hry je velice milým překvapením naší kvalifikační skupiny a české hráče tak rozhodně nečeká jednoduchá bitva.

 

 

Soupisku obou týmů naleznete ZDE

 

 

Jak se český tým vypořádá s absencí Filipa Jíchy nebo jak bude schopen eliminovat silné zbraně domácího týmu, můžete sledovat dnes od 18.30 hod. na kanále Sport1. Na stránkách EHF naleznete také on-line statistický přenos.
 

 

On-line statistické přenosy na stránkách EHF naleznete ZDE

PODLE AKTUÁLNÍHO TELEFONÁTU S ČINOVNÍKY A DELGÁTEM EHF BUDE UTKÁNÍ ZAHÁJENO AŽ V 18.45 HOD.!!!