2020 Women´s EHF EURO
KVALIFIKACE NA ME 2020

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.6.2013 otevřeno: 2265 x

Češi odletěli bez Filipa Jíchy!

Kvůli zdravotním problémům neodcestoval do Izraele k zítřejšímu utkání kvalifikace o EURO 2014 kapitán české reprezentace, Filip Jícha. Jeden z nejlepších házenkářů planety by ale mohl být připraven pro sobotní duel s Černou Horou.


Pouze v patnácti hráčích dnes brzy ráno odletěla česká reprezentace ke svému předposlednímu střetnutí kvalifikace o EURO 2014. „Chybí nám Filip Jícha, kterého sužuje střevní viróza doprovázená vysokými horečkami. Do včerejšího pozdního večera Filip zvažoval svůj odlet, ale nakonec jsme se rozhodli, i kvůli hrozbě případného rozšíření virózy v týmu, vydat se do Izraele bez něj,“ sděloval dnes na Ruzyni trenér Vladimír Haber.

 

 

Bez branek kapitána Filipa Jíchy se bude muset obejít český národní tým v Izraeli. V Brně by už ale Jícha měl opět  rozdávat házenkářskou radost českým fanouškům! Foto: A. Wipf.
 

 

Absence Jíchy bude znamenat více prostoru na střední spojce pro Romana Bečváře, střelecky by měl kapitána týmu nahradit Pavel Horák. Vůdcovské role v kabině se ujme Petr Štochl, který věří, že i bez ústředního hráče má náš tým šanci přivést z horké izraelské půdy body. „Filip pochopitelně bude chybět, ale je to realita, s kterou si budeme muset umět poradit. Co se týče kombinací a herní stylu, máme jej pod kůží jako tým a neměl by být pro kluky problém v poli vyhovět si. Roman Bečvář už navíc s Němci ukázal, že se role střední spojky v národním týmu nebojí a je klidně možné, že šanci trenéři dají i dalším mladým klukům, kteří se ji doufám nezaleknou,“ glosoval dnes na ruzyňském letišti Petr Štochl.
 

 

Zápas ISR – CZE je na programu zítra od 18.30 hod. našeho času, v přímém přenosu s českým komentářem jej přenáší televizní kanál Sport1. Pokud nebudete mít možnost sledovat tento kanál, pak možná rádi využijete statistického on-line přenosu na webových stránkách EHF (přímý odkaz zveřejníme na našem webu a facebookovém profilu před zahájením duelu). Jakýkoliv bodový zisk znamená, že o českém postupu na EURO 2014 bude rozhodovat sobotní utkání s Černou Horou, v případě prohry pak bude pro české postupové šance klíčový výsledek druhého zítřejšího zápasu naší kvalifikační skupiny, v němž Černohorci hostí Němce.


 

 

O výsledku a průběhu obou zápasů budeme informovat.


 

 

Stále probíhá prodej vstupenek na poslední utkání kvalifikace o EURO 2014, ve kterém Češi přivítají v brněnském „ČERVENÉM PEKLE“ aktuálního lídra kvalifikační skupiny, tým Černé Hory.

  

 

Odkaz na on-line prodej vstupenek naleznete ZDE


 

Seznam distribučních míst (kamenných prodejen) naleznete ZDE