2020 Women´s EHF EURO
KVALIFIKACE NA ME 2020

Házená v TV

22. 02. 2020 18:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
10.6.2013 otevřeno: 2812 x

Do Izraele také s Kasalem a Babákem!

Mužská reprezentace házenkářů se dnes odpoledne sešla v Praze, odkud zamíří hned zítra ráno na předposlední duel kvalifikace o EURO 2014 do Izraele. Trenéři mají k dispozici dříve nominovanou šestnáctku hráčů. Nechybí v ní ani talentovaná dvojice Tomáš Babák - Michal Kasal.

 

V Praze se dnes po poledni sešel český reprezentační tým házenkářů, který svede už ve středu důležitou a nelehkou bitvu v Izraeli. V prvním vzájemném měření sil se potvrdilo, že dynamický celek outsidera celé kvalifikační skupiny rozhodně nebude pro žádného z favoritů snadnou kořistí. Češi ve Zlíně zvítězili 27:22 a Izraelci následně komplikovali situaci Němcům (prohra 27:30) a ještě více potrápili aktuálně stále vedoucí tým Černé Hory. V dubnu nejprve sahali po výhře na černohorské palubovce, aby jim nakonec po boji podlehli o jedinou branku (prohra 29:28). V domácím prostředí si už ale s Černohorci poradili (28:25), a připsali si první body do tabulky, v níž jsou ale stále na čtvrtém místě! „Nečeká nás nikterak jednoduchý duel, ale chceme určitě uspět. Pokud bychom bodovali, nemuseli bychom se ohlížet na výsledek zápasu Černé Hory s Německem a měli bychom před posledním zápasem vše ve svých rukou,“ přibližuje Vladimír Haber, jeden z trenérů českého týmu. Němci ve středu sehrají od 20.00 hod. pro naše barvy rovněž nesmírně důležitý zápas v Podgorici. Utkání českého týmu startuje už v 18.30 hod. SELČ a v přímém přenosu jej bude vysílat kanál Sport1. Zápas bude možné sledovat také díky statistickému on-line přenosu na stránkách EHF.

 

 

Dubnový zápas České republiky s Německem sledoval ještě Tomáš Babák zpoza střídaček, mezi šestnáct hráčů
soupisky se nevešel. V Izraeli a Brně by měl už obléci dres s číslem 19. Foto: A. Wipf.

 

Trenérské dvojici Haber - Hudeček dělaly při nominaci problémy zdravotní problémy některých hráčů, zejména brankářů. Petra Štochla nakonec v gólmanské dvojici doplní již dozdravený Tomáš Mrkva.  V poli pak nechybí ve výběru trenérů ani dva velcí talenti české házené - barcelonský čahoun Michal Kasal a titulem Mistra ČR se s českou extraligou loučící se Tomáš Babák.

 

 

Nominace pro červnové kvalifikační duely

 

brankáři: ŠTOCHL Petr (Fuchse Berlín, GER), MRKVA Tomáš (Göppingen, GER)

křídla: JURKA Miroslav (HC Hlohovec, SVK), SOBOL Jan (Azoty Pulawy, POL), MOTL Jiří (Lovosice), HRSTKA Jakub (Tatran Prešov, SVK)

spojky: JÍCHA Filip (THW Kiel, GER), HORÁK Pavel (Göppingen, GER), KASAL Michal (FC Barcelona, ESP), BEČVÁŘ Roman (Empor Rostock , GER), BABÁK Tomáš (Jičín), STRŽÍNEK Martin (Hranice), ŠULC Ondřej (US Ivry, FRA), MRÁZ Alois (Wetzlar , GER)

pivoti: JUŘÍČEK David (St. Raphael, FRA), KUBEŠ Daniel (Melsungen, GER)

náhradníci: KRUPA Jakub (Tatran Prešov, SVK), GALIA Martin (Grosswallstadt, GER), MALINA Milan (Tremblay, FRA), ČÍP Tomáš (Tatran Prešov, SVK), KOTRČ Milan (Dukla Praha), BUCHTA Lukáš (Angers Noyant, FRA), DOSTALÍK Michal (KP Brno), PISKAČ Kamil (Dukla Praha), ŘEZNÍČEK Tomáš (Istres, FRA), ZDRÁHALA Ondřej (Povážská Bystrica, SVK), SKLENÁK Tomáš (Eisenach, GER)

 

 

 

Stále probíhá prodej vstupenek na poslední utkání kvalifikace o EURO 2014, ve kterém Češi přivítají v brněnském „ČERVENÉM PEKLE“ aktuálního lídra kvalifikační skupiny, tým Černé Hory.

 



 

 

Odkaz na on-line prodej vstupenek naleznete ZDE


 

Seznam distribučních míst (kamenných prodejen) naleznete ZDE