2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
8.6.2013 otevřeno: 1701 x

Proti Islandu i s brankářkou Müllnerovou

Po dnešním technickém mítinku přinášíme sestavy České republiky a Islandu. Na české soupisce nahradila Lucii Satrapovou mostecká gólmanka Dominika Müllnerová. Utkání startuje v Mostě už dnes v 18.00 hod!

 

Zdravotní problémy kádru přinutily trenéra Jana Bašného udělat změny ve vítězné sestavy z nedělního zápasu na Islandu a první nominace v důležitém reprezentačním střetnutí se tak dočkala jedna z hvězd letošního interligového ročníku a jedna ze stěžejních osobností Mostu při tažení Challenge Cupem, Dominika Müllnerová. K dalším dvěma změnám pak došlo na pozici spojky a pivotmanky. Dominiku Seluckou dnes v pivotu nahradí Iveta Matoušková, v sestavě se také místo mostecké Petry Růčkové objeví Martina Crhová, která v celku Černých Andělů působila před svým loňským odchodem do Švédska.

 

 

Podle statistik jednoznačně nejlepší gólmanka WHIL, Dominika Müllnerová, při oslavách triumfu v Challenge Cupu, ke kterému přispěla fantastickými výkony ve všech sériích. Dnes před domácím publikem oblékne také dres reprezentační. Foto: Alex Wipf

 
 

 

Sestavy týmů naleznete ZDE

 

Islanďanky nastoupí v nejsilnější možné sestavě a při jejich tréninzích byla z jejich týmu cítit chuť odčinit nedělní debakl a pokusit se zabojovat o v tuto chvíli hodně vzdálený postup na MS 2013. Zápas přenáší přímým přenosem Česká televize a na internetu jej můžete sledovatjako statistický on-line přenos který pro Vás ČSH zprostředkovává skrze webové stránky EHF.

 

 

Informace o přenosech utkání naleznete ZDE

 

 

 

Informace o způsobu prodeje vstupenek během dnešního dne ZDE