2020 Women´s EHF EURO
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
31.5.2013 otevřeno: 1256 x

Poslední ladění před startem kvalifikace

České reprezentantky už zítra vyrazí na Island, kde v neděli sehrají úvodní duel play-off kvalifikace o MS 2013. Boj o účast na vrcholné akci příští sezóny skutečně za dveřmi!

 

Český celek se od úterý připravuje ve Spořicích, sportovním areálu na okraji města Chomutov, kde také ve středu večer sehrál poslední improvizovaný přípravný duel před dvojzápasovým kláním s Islandem. V něm smetl dorostence Lovosic 38:25. „Víc než výsledek mě těší náš herní projev, řekl bych, že byl velice dobrý,“ hodnotí utkání trenér Jan Bašný.

 

 

Kristýna Salčáková proměňuje nekompromisně trhák během včerejšího večerního tréninku...

 

 

Ve čtvrtek pak do Spořic zavítal pravidelný spolupracovník ženského národního výběru, známý motivační kouč Marian Jelínek, s nímž už se trenéru Bašnému kooperovat osvědčilo během kvalifikace o EURO 2012 i při přípravě před prosincovým šampionátem. Zítra ráno už pak Češky čeká přesun na ruzyňské letiště a let do Keflavíku. Zápas na Islandu startuje v neděli 2. června od 18.00 hod. SELČ a v přímém přenosu jej má v programu zařazen sportovní kanál ČT Sport (změna na pozdější záznam možná dle programu tenisového Roland Garros).

 

 

...po kterém přišla na řadu motivační práce odborníka Mariana Jelínka. Foto: HonzaV
 

 

 

Prodej vstupenek na odvetu play-off kvalifikace o MS 2013, kterou hostí v sobotu 8. června Most, probíhá skrze tamní házenkářský klub. Bližší informace o cenách,
způsobech rezervace i platby naleznete ZDE