2020 Women´s EHF EURO
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
3.4.2013 otevřeno: 3508 x

Čeští trenéři odtajnili šestnáctku nominovaných

Až v nejzazším možném termínu se trenéři Haber a Hudeček definitivně rozhodli pro šestnáctku hráčů, kteřrá nastoupí v zítřejším zápase. Pouze z tribuny budou utkání s Němci sledovat „extraligoví Tomášové“ - Petržala a Babák.

 

Čeští trenéři se podle očekávání rozhodli pro gólmanské duo Štochl – Galia a logickou variantu sestavy se zdvojenými posty křídel a pivota. Otazník tak visel především nad nominací spojek. „Rozmýšleli jsme se mezi dvěma mladíky, Michalem Kasalem a Tomášem Babákem,“ přiznává trenér Jaroslav Hudeček.  Šlo ale také o to, zda zvolit variantu se dvěma čistými středními spojkami (Bečvářem a Babákem) nebo nominovat dnešní den devatenáctiletého čahouna Kasala a dát  v zápase větší prostor na střední spojce Filipu Jíchovi. „Nakonec jsme se rozhodli pro tu druhou možnost a dá se tedy očekávat, že na rozehrávce se v zápase bude objevovat jak Filip Jícha, tak Roman Bečvář,“ doplnil Vladimír Haber.

 

 

Sestava ČR

 

 

Německý tým do Brna dorazil se zpožděním, přesto stihl plánovaný večerní seznamovací trénink s prostředím Nové haly na Vodově ulici - třítisícovým kotlem, který bude zítra do posledního místa zaplněn! Na jih Moravy přicestovali Němci s avizovanou šestnáctkou hráčů, tedy včetně na poslední chvíli zařazeným „krajánkem“ Dissingerem.

 

 

Sestava Německa