2020 Women´s EHF EURO
Házenkář sezony 2019/2020
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
27.11.2012 otevřeno: 1671 x

Za dveřmi je generálka na domácí půdě!

Ženská reprezentace před odletem na EURO 2012 v Srbsku sehraje v pátek proti Islandu poslední přípravný duel před vlastními fanoušky. Pomůžete ve Zlíně vytvořit obdobnou atmosféru, jaká tam panovala při kvalifikačním duelu s Rakouskem?

 

Výběr trenéra Bašného se před šampionátem zúžil na osmnáctku hráček, z nichž však pouze šestnáctka vyrazí bojovat v barvách národní reprezentace na vrcholnou akci, na níž česká ženská házená chyběla dlouhých osm let! „Definitivní nominaci budeme vědět po zápasech s Islandem, pravděpodobně už po tom prvním z nich, tedy v pátek večer ve Zlíně. Hodně bude záležet na stavu hráček, které měly zdravotní problémy,“ hovoří o stále otevřené nominační listině hráček trenér Jan Bašný.

 

Češky se svým fanouškům představí v pátek naposledy v roce 2012 na domácí půdě. Přijďte si i Vy pro podpisy Hany Martínkové a dalších reprezentantek, připraveny budou nové hráčské a týmové karty ženského národního výběru. Foto: A. Wipf.


 

 Pro poslední prověrku si kouč Bašný vybral dalšího z účastníků EURO 2012, Island, se kterým se Češky naposledy úspěšně utkaly v září letošního roku v Chebu. Vstupenky budou prodávány přímo na místě a již teď je můžete v předprodeji zakoupit na vrátnici zlínské haly Euronics. Jejich cena je 80 Kč.
 

 

Přijďte se osobně přesvědčit o formě českého výběru a dodat mu svým povzbuzováním sílu před šampionátem, který pro něj bude vzhledem k extrémně náročné základní skupině dosud největší prověrkou posledních let.

 

ČR - Island, pátek 30. listopadu, 18.00 hod., Zlín, sporotvní hala Euronics